Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie - Metin2 i internet z limitem kilka pytań


pepe460

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

Mam internet z limitem i chciałbym ponownie zacząć grać w metka. I dlatego mam kilka pytań:

 

1. Czy to prawda że metin zżera tylko 20-50mb neta co godzinę?

2.Ile zeżre mi torrentowanie metka? (instalke już mam tylko ten torrent ;/)

 

Daje lajki :) Dzieki z góry :)

<p>ramos9.jpg

 

                          <span rel='lightbox'>

Opublikowano

Metin 2 bardzo malutko mb zżera z limitu miałem kiedys limit 3 gb i nigdy nie było tak ze metin zabral mi wszystko zabieral z okolo 150 mb na miesiac a po miesiacy nowy limit. Gralem okolo 4-5 h dziennie.

 

Nie ma mowy zeby zabral ci caly limit

 

A torrent to znaczy te patchowanie?

MPC FORUM ZAJEBALI MI SYGNATURKE.. (PEWNIE SA Z ACTA.)

Opublikowano

oj juz zrób tego torrenta.. co ci 20mb szkoda.. niecałę 20mb.

 

zrobisz torrenta i juz nic nie bedzie ci zżerało mb. miałem limit 1gb i tylko z patchera mi zabrało.

Opublikowano

a jak zrobić to obejście??? (metek 2011) [ref przy okazji :D]

<p>ramos9.jpg

 

                          <span rel='lightbox'>

Opublikowano

Proszę link do tematu:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/150464-jak-zrobic-obejscie-do-metin-2-pl/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/215873-tut-obejscie-metin2-pl/

Opublikowano

dobra dzięki, ale czy da się zrobić tak, żęby grać pierwszy raz i bez tego torrentowania? (tzn. ściągam pierwszy raz i nie muszę tak ?ługo czekać za nim się to załaduje, bo mam tak wolnego neta że to będzie trwało wieki xD)

<p>ramos9.jpg

 

                          <span rel='lightbox'>

Opublikowano

Dokładnie nie znalazłam z tej strony z której ja korzystałam ale z zasobów forum znalazłam poradniki jak zablokować, tylko pamiętaj wtedy nie użyjesz żadnych haków.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/288020-tut-spis-wszystkich-sposobow-na-zablokowanie-hsa/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/351344-jak-zablokowac-hackshield/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/288020-tut-spis-wszystkich-sposobow-na-zablokowanie-hsa/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/282359-tut-calkowita-blokada-hackshielda/

Opublikowano

Dokładnie nie znalazłam z tej strony z której ja korzystałam ale  z zasobów forum znalazłam poradniki jak zablokować, tylko pamiętaj wtedy nie użyjesz żadnych haków.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/288020-tut-spis-wszystkich-sposobow-na-zablokowanie-hsa/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/351344-jak-zablokowac-hackshield/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/288020-tut-spis-wszystkich-sposobow-na-zablokowanie-hsa/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/282359-tut-calkowita-blokada-hackshielda/

 

dzięki, jak na razie hacki nie są mi potrzebne ^^ ale czy oby na pewno to zablokuje tego piep**onego torrenta?

<p>ramos9.jpg

 

                          <span rel='lightbox'>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...