Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Miners4life [24/7] [dedyk] [Surv] [Frakcje - Dzialaja] [For All]


flamekid

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-=Miners4Life=-

 

-=IP Serwera=-

f17.owncraft.pl:25064

 

-=Info=-

Potwory - ON

Zwierzeta - ON

PVP - ON

Miasto - Może będzie

Dzialki - Nie będą

 

-=Typ Serwera=-

[survival]

[Frakcje]

 

-=Pluginy=-

AuthMe

AutoMessage

MultiWorld

FalseBook

Essentials

WorldEdit

GroupMenager

WorldGuard

DeathOnVoid

OrbAntyXray

FoundDiamonds

Lockette

Warpz0r

Factions

Ichat

ClearInventory

-=Zasady serwera=-

1. Spam oraz wulgaryzm jest karany. [Kick] [Kick] [ban 5Min] [ban 10Min]

2. Prosba o OP/Admin/Moda jest srogo karane. [kick] [ban 30Min] [ban 60Min] [ban 120Min]

3. Multi Konto jest zabronione. [ban Perm]

4. Prosba admin/moda o itemki jest karalne. [ban 10Min] [ban 30Min] [ban 60Min] [ban 70Min]

5. Podszywanie sie pod administracje jest karalne. [ban Perm]

6. Proba wlamu na nick admina. [ban IP]

7. xray/texturepackxray/Hack oraz inne mody sa karane [ban Prem]

 

-=Info Premium Serwera=-

Tu znajdują się rzeczy za prawdziwe pieniądze. które wspomagają serwer. i dają wam więcej Możliwości.

 

 

 

Tu znajdują się rzeczy za prawdziwe pieniądze. które wspomagają serwer. i dają wam więcej Możliwości. Teren dla własnego skina. Koszt - 2,46zl Wymogi - Oryginalny Minecraft (Premium) - - - V.I.P Koszt: Tydzień - 7,38zł SMS Miesiąc - 23,37zł SMS Miesiąc - 6zł Przelewem Dodatkowe komendy: /afk /tpa Nick1 /tpaccept /tpdeny /tphere /back lockatte Tabliczka w 1 żedzie [Private] - - - TurboVip Koszt: Tydzień - 11,07zl SMS Miesiąc - 30,75zl SMS Miesiąc - 10zl Przelewem Dodatkowe komendy: /afk /tpa Nick1 /tpaccept /tpdeny /tphere /back + RIP (Nie Traci Itemkow) (Itemki są bezpiecznie schowane w zablokowanej skrzyni lockatte Tabliczka w 1 żedzie [Private] - - - Alchemik Koszt: Tydzień - 11,07zl SMS Miesiąc - 30,75zl SMS Miesiąc - 10zł Przelewem Dodatkowe komendy: /afk /tpa Nick1 /tpaccept /tpdeny /tphere /back lockatte Tabliczka w 1 żedzie [Private] 20 Fiolek z woda Stak Brodawek Stojak na robienie mixturek Kociolek - - -

Zapraszam Do Gry!!!

Opublikowano

Wejdę pogram dłużej chyba że bana załapie :P !

Narazie 1 plus !

H@ miły :) !

Może się wkręce do gildi Palladynów !

Ok jestem w gildi !

Fajnie się gra zostaję na dłużej

To było tylko pierwsze wrażenie !

 

 

To już nie aktualne !

Admin dał mi bana za to że nie mam Vip'a !

 

A oto i dowód !

 

file:///C:/Users/Go%C5%9B%C4%87/AppData/Roaming/.minecraft/screenshots/2012-01-27_15.05.58.png

 

Widać czat !

Gdzie all widać !


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

Pha! Gówno nie serwer! Admin zbanował mnie za x-ray bez dowodów. X-RAY NIE MAM a taki frajer KaCzoREX mnie zbanował. Dobra nie grajcie tu bo bany dają za damski huj i bez powodu.

82949578565395015480.jpeg

By Me.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

hahaha ten serwer to jedno wielkie gówno .... jak cos podam skypa do admina...

Theproterror-Flamekid1

Nie polecam Serwera Admin ma 15 lat i strzela fochy o nic ...... Porażka

Opublikowano

Ten serwer to PoRaŻkA jak już inni pisali, admin nieogar dziecko z atakiem rage'a i histerii jednocześnie, robi zajebiste zasady dam przykład:

 

"Bycie karanym więcej niż 5 razy jest karane"

 

I K**** wytłumaczcie mi logikę tej zasady??

11cc1be4064edda5addd6e1.png
Opublikowano

Nie polecam az po tych komentarzach sie boje wejsc

 

WBIŁem i na spawn cziterzy flyhacki xrayowce zbanowany za znalezienie diaxa niby tylko vip moze zbanowal mnie KaCzoREX

 

ORAZ OCENA 1/10

Pomogłem pomóz mi naprawić moja reputacje klikajać (Lubie to)


Pomogłem tez klikaj (Lubie to!)



  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...