Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineQuadrus[surv][dedyk][wl-off][1.1][60slotów]


ZiomexPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer naprawdę polecam. Po prostu super. Miła administracja, fajne miasto, mapka survival i wiele wiele więcej. Naprawdę serdecznie zapraszam !

Na serwerach mt2 i minecraft można mnie spotkać pod nazwą:

 

ActioN

Opublikowano

I to niby survival ?

Moim zdaniem SR+FB bo są działki !

Nie gram tu !

To zwykły SR+FB ogarnijcie na SR nie ma działek !


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

Zarąbistego Dostałem bana cytuje

 

Huj ci w dupe pedale jebany jak nie wiesz kiedy klniesz jebana pizdo

 

Tak przyznaje 1 raz napisałem kurwa a ja dostałem takiego bana Nie polecam

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Serwer superowy jest. Gram na nim ( maliniak220497). Ale niestety nie wiem o co chodzi, że white-lista jest. Możecie odpisać bo chcę wiedzieć czy może ip zmienilliście czy co..!!! A jak nie to wpiszcie mnie na wh proszę

Opublikowano

Tak. NIe wiem o co chodzi..... I mi pokazuje ze 0 osob jest albo 1 lub 2. Może robią jakieś budowle czy coś. Ale ini gracze rraczej by nie przeszkadzal. Boję się, że zniszczą wszystkie domki i zrobią tylko Sr

Opublikowano

Ale niech chociaż powiedzą kiedy bedzie serwer on. Wczoraj mówili, że od 21 bedzie mozna wejsc i nie mozna bylo

 

A pozatym ja ciągle patrze na serwer i nie wiem czemu ale ciągle jest 0 osób wiec nikt tam nic nie robi...

Opublikowano

to wprowadzcie do gry to by moglo sie kupywac sprzedawac staka a nie po 5 np trzcina z 5=50 na 64 za 650 mniej klikania

katarinasignaturebypeve.png

 

Win 100 Done

Win 200 Done

Win 500 Done

Win 1000 Done

Win 1500

Win 2000

Win 3000

Win 5000

Win 10000

Win 20000

Win 50000

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...