Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] PerfectCraft [WF-OFF][NO-PREMIUM][24/7 DEDYK]


MonoVass

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich oto zapowiedź nowego servera do gry jaką jest minecraft!.

PerfectCraft jest to server Survival-RPG, Możesz tutaj zamieszkać w którymś z dostępnych miastach (narazie są dwa, jedno dla vip drugie dla wszystkich, jeszcze ich nie nazwaliśmy), lub też możesz założyć swoje miasto i walczyć z innymi o swoje królestwo.

PerfectCraft nie jest taki jak inne servery, to jest coś zupełnie nowego, coś w czym będą cały czas wprowadzane zmiany, nowe miasta, pluginy, poprawki itd. tak żeby grało się wszystkim przyjemnie. Stronki servera jeszcze nie ma ale jest ona w budowie.

 

onlinen.png

 

Nasz Team:

[HeadAdmin]MonoVass

[Admin]Toldik

[Admin]Kastrel

 

Server: Dedykowany

Server IP: Dodamy Po Premierze Servera

Rodzaj Gry: Survival+RPG

Ilość Slotów: Na początek będzie to napewno ponad 15

jeśli server będzie się rozwijał będziemy oczywiścię zwiększać ilość.

Team Speak IP: Już w krótce.

Server Time: 24/7 (Czasami na servie będą przerwy techniczne i inne takie gdyby były jakieś problemy).

WL-OFF

 

Kontakt z HeadAdminem:

GG:9168494

 

noweinformacje.png

 

Premiera Servera mamy nadzieję odbędzie się w piątek (2012-01-27) do godziny 17:00. Może się jednak trochę przedłużyć z przyczyn nie zależnych od nas.

 

Pluginy:

 

-WorldEdit

-WorldGuard

-AntiXray

-Essentials

-nChat

-LWC

-iConomy

-ChestShop

 

^^^Te już są wgrane^^^

Poniżej Te Które Jeszcze Będą Dodawane:

 

-Permissions

-Jobs

-Towny

-CraftBook

-AutoSave

-DynMap

 

noweinformacje.png

 

I Parę Zdjęć Z Servera. Będziemy Je Co Jakiś Czas Dodawać Żeby Gracze Mogli Zobaczyć Jak Nam Idą Prace.

 

Zdjęcia Z Miasta Dla Wszystkich:

 

Spawn:

4d34483cb3b444fd.jpg

 

Enderman:

 

d95c30f7e71ffb90.jpg

 

PerfectCraft:

 

8c24bd308855ba83.jpg

 

Nasza Kolejka (Jedzie się bardzoo długo):

 

787542c0578aca2a.jpg

 

Creeper:

 

50febdd79e14a9ea.jpg

 

Jeśli zapomniałem o czymś, lub jeśli jest coś dla was nie jasne proszę pisać w tym temacie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...