Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dyskusja: Minecraft, Pierwszy podziemny zamek :D


Masayochi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa: Minecraft, Pierwszy podziemny zamek :O

Kategoria: Freestyle użytkowników

Data dodania: 25 styczeń 2012 - 16:49

Autor: Masayochi

Krótki opis: Tak więc, czekaliśmy z kolegą aż wyjdzie pre-release 3 do minecrafta, i prawdopodobnie jako pierwsi znaleźliśmy zamek, bo było to po po mniej więcej 20 minutach po wyjściu pre-release :D Tak filmik jest wygrzebany ze starego dysku ^^

 

 

 

Pokaż film

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

282f7e1.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...