Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Crossfire] Jak pozbyć się lagów nawet przy nagrywaniu


biegus1224

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Ctrl+alt+delete

2.Wyłącz all niepotrzebne PROCESY oraz explorer.exe

3.Tak ! znikł pulpit ale nic się nie dzieje, teraz przejdź do zakładki Aplikacje oraz kliknij nowe zadanie .

4. Wybierz grę i ciesz się 0 lagów ! Jeszcze lagi ? Czytaj niżej ;)

Jak całkowicie usunąć lagi oraz przywrócić pulpit ? Pobierz program Game Booster oraz zainstaluj (dalej,dalej i dalej)

Włącz pulpit czyli Ctrl+alt+delete i nowe zadanie i wbij tam explorer i zatwierdź ;)

Na pulpicie masz iknokę Switch to gaming mode, kliknij 2 razy i zamknij program krzyżykiem ;)

Teraz pobierz CCleaner oraz dalej się chyba połapiesz :D

Instalujesz, włączasz i czyścisz komputerek :D

Wyłącz pulpit czyli zamknij explorer.exe w "Procesy", zakładka Aplikacje potem nowe zadanie, przeglądaj wbij do folderu z CF'em i tam uruchom patcher_cf i graj bez lagów :D

 

 

Tu macie linki do programów :

CCleaner

http://www.dobreprog...dows,13061.html

A tutaj macie GameBooster :

http://www.dobreprog...dows,26748.html

 

 

Chyba jakieś lajki się należą?

Proszę o zbicie warna 5 lub 10%

THX

 

Proszę o poprawienie nazwy a właściwie dodanie do [TuT po literce T ostatniej "]"

sygnaah.jpg
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Opublikowano

@up

Nie jest napisane zniknie ci tylko pulpit ale po ponownym uruchomieniu , zalogowaniu będzie ok :)Albo możesz też wpisać komendę pulpit i masz :)

  • 6 miesięcy temu...
  • Aive zmienił(a) tytuł na [Crossfire] Jak pozbyć się lagów nawet przy nagrywaniu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...