Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj grając w maple jakoż że mam hakerską gildię usłyszałem że jest skrypt (private) na non dcing nd summon

Otóż spytałem się jak on działa i wygląda to tak-

1.Summonuje co 120 sek czyli jak bot

2.atakuje moby 14 razy a potem zatrzymuje Frezzuje summona tak aby nie mógł atakować na 10 lub ileś tam sekund

3.-||- tak z pare razy dopóki dopóty nie minie 120 sek wtedy znowu summonuje

 

I tak w kółko podobno można na tym siedzieć 20 min bez d/c gdy cały czas masz potworki na celowniku

 

 

 

FAQ

P:Czemu 14 a nie np 15

O:15 atak d/c

P:Dlaczego takiego czegoś nie zrobisz

O:Bo nie umiem ^^

P:A wiesz skąd to wziąść

O:G00Gle it n00b, idk , idc

 

 

Teraz się zwracam do tych co umieją skryptować

Aby spróbowali takie coś zrobić

Kiedy googlowałem to znalazłem kawałek skryptu

 

[enable]

Alloc(NoDelaySummon,128)

Registersymbol(NoDelaySummon)

NoDelaySummon://?EIP?NoDelaySummon

mov eax,0067464F

jmp 006746A3//56 8b cb e8 ? ? ? ? ? ?

0067464F://7F 6F 83 ? ? 00 00 00 ? 75

jmp NoDelaySummon

[disable]

0067464F:

jg 006746c3

Dealloc(NoDelaySummon)

Unregistersymbol(NoDelaySummon)

niestety d/cuje

nie wiem ale koleś tak to zrobił że nie d/cuje

 

28503u.gif

18004.jpg

18002i.jpg

Opublikowano

jak mnie odbanuja to dam wam pelen tutorial jak botowac KoCem gdzie co jak z czym.

 

Pozdrawiam

Athis A.K.A. Arvani

 

@down

jak ktorys z adminow uzna ze zasluguje na odbanowanie

Opublikowano

@athis nie wiem czemu cię zbanowali w końcu ty znalazłeś lukę w regulaminie , jeśli chodzi o pin crackera . Dasz mi twoje gygy xD ???

Na mpcforum ----> maple story mamy wiele chwastów .Są to użytkownicy : raven1233, xakoore, HelioNLP, mapla112, Rawko, gangsta123, Exonix, Smrodzek, Amigos, finglas11, wto, Cozmo, Nomad Monster, Siminuś, Msplayer i LAwiat ale jest ich dużo więcej . Moim zdaniem trzeba usunąć chwasty . Ale są też ludzie na wysokim poziomie : Crasher, Simpson, wisniaa95, 0nly0u, Athis, logomaniak i xajo ( ja ) .

 

 

Z dniem 27.sieerpnia2009 roku wchodze w Akcje "Pomagam tylko w temacie "Odpowiedzi na nurtujace was pytania" jesli popierasz te akcje wklej to do swojej sygnatury

Mam w dupie kto bedzie moderatorem maple story byle by sie interesowal dzialem, a nie sobi go olewa jak obecni moderatorzy

 

 

Koc summon dem (pathed ) ... więc się debilu nie pytaj czy działa .

 

 

Każdy noob na forum , każdy noobowski temat , każdy noobowski spam to wielkie g***o na tym forum więc nooby wypier...

 

Opublikowano
A co dla tych którzy nie umieją? Może zróbmy tutorial żeby się wszyscy nauczyli ( będziemy Haczyć długo i szczęśliwie :] ) The end

reflink

Opublikowano

xajo, wisniaa 20%. Macie po 80%, więc gratuluje setka i Ban. Zamykam, a dlaczego? Przeczytajcie post Athlas'a...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...