Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Początki z CSem. Ktoś do pogrania


kuba1611

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie ;)

 

Tak od paru lat szlaja mi się cs po kompie. I jakoś nigdy nie chciało mi się bądź nie miałem czasu pograć...

 

Ostatnio naszła mnie taka jakaś siła : "Zagraj w csa!" :D

 

No i okej. Gram, ale ze średnimi skutkami. Bardzo często staty sięgają 2:4, 1:5 etc.

 

Jednym słowem słaby bardzo jestem :D (Początkujący zresztą również)

 

Więc mam pewien pomysł.

Czy ktoś byłby tak zajeist* i chciał poświęcić parę godzin, aby ze mną pograć, nauczyć czegoś?

 

Zawsze z kimś raźniej ;)

 

Wymagania :

12lat+

Ogarnięcie csa na dobrym poziomie (aby skill był, zaiste)

Chęć pomocy

Cierpliwość

 

 

Mam 14 lat.

Pisać na PW o skypa ;)

 

 

ps. Niestety, posiadam wersje NS ;)

1390144171-U592769.png


Specjalista
Opublikowano

Wystarczy, że będziesz grał dużo na serwerach, wtedy skill sam Ci czasem przyjdzie. Taka mała porada: chowaj się, strzelaj.

1365526782-U231645.png


Opublikowano

Cześć!

 

Na dm'ach możesz szlifować umiejętności władania daną bronią. Dlatego na początku zawsze warto tam grać.

Zrób sobie config ( ustawienia) optymalnie pod siebie, tzn. dużo edytuj i sprawdzaj na jakich Ci się najwygodniej gra.

Kilka tygodni i będziesz dobry!

 

Pozdrawiam!

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Najlepiej jak zagrasz na botach tak :

najpierw na easy za 2-3 dni jak Ci już będzie dobrze wychodzić przejdź na wyższy i tak dalej i cały czas na innych mapkach

Ja tak zaczynałem :D

Regmannn

Opublikowano

Boty,Dużo Grania,itp. I Skill Sam Przyjdzie :) Dokładniej Jeśli Chcesz Wiedzieć Wiecej Napisz Na Pw. Napewno Pomogę:)

                                                    2011-2015,tylko MPC!

Opublikowano

Boty? Aha.

 

@top

Słuchaj dalej tych speców, to daleko zajdziesz.

Znajdź jakiegoś dm'a free for all (każdy na każdego) i ćwicz refleks, celowanie, strzelanie, movement. Pograsz miesiąc i się wyrobisz. Oczywiście nie będziesz od razu strzelał samych głów, bo wciąż twój poziom będzie równy betonowi, ale będzie o wiele lepiej.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Graj na serwerach z poziomem i nie smuć się że będziesz cały czas przegrywał.

Jak będziesz tak grał z dobrymi zawodnikami to będziesz wiedział jakie błędy popełniasz i wiele od nich się nauczysz

 

A jak będziesz grał na jakiś "nobowskich" serwerach to się nie nauczysz

 

Najlepiej kupić steam

I grać na serwerach steam

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...