Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PLss klikajcie jesli chcecie zyc wlasnym zyciem


Spamer1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co z tego Jot ze nie ten dział ?

Chcesz żyć w internecie, w którym gdy wejdziesz na Kwejka pojawi ci się czarna strona i powiadomienie że strona została zawieszona z powodu ACTA ?

Dobrze robi chłop bo Acta to chora ustawa a robili ją ludzie którzy nie mają bladego pojęcia co to jest "Internet", Nie jest ona sprecyzowana a rząd robi wszystko za naszymi plecami.

Anonymous robi dobrze grożąc polskiemu rządowi.

Anonymous zawsze wspiera szarych ludzi i za to powinniśmy im dziękować

4Ever Anonymous.

Banalne hasło do polskiej strony sejmu/premiera :

ID : Admin

Hasło : Admin1

To mają być polskie zabezpieczenia ?

Anonymous złamali zabezpieczenia Pentagonu/Nasa a Polacy myślą, że się obonią ?

Jeżeli Polska podpisze ACTA Anonymous zrobi taki rozpierdol Donaldowi że dopiero zrozumie po fakcie dokonanym.

Zrozumiecie to dopiero wtedy kiedy po pobraniu Filmu na komputer z Internetu Rano zawitają do ciebie panowie w mundurach.

Zapraszam do video :

http://www.youtube.com/watch?v=USLTxKCY15k

?We are Anonymous. We are Legion. We do not forgive. We do not forget. Expect us.?

Anonymous ma większa władze niż polski rząd lecz rząd o tym nie wie.

1359203056-U369922.png

Opublikowano

To chyba zalicza się do spamu. Temat close i do kosza ^^

 

@off LOL poczułem się jak moderator

 

@UP dobra ale bez przesady. nie ten dział to nie ten dział. Jak Ci i zapewne wiele ludziom zależy na internecie bo nie macie już życia (no life) to się nie dziwie że tak walczycie. Inni dadzą sobie radę bez internetu :>

Opublikowano

oskar ciekaw jestem co zrobisz jak ci metina zabiora;]

 

narazie to ty w tym temacie masz najwiecej postow i godzin na forum wiec nie mow o nas "no life"

Zioms popieram cie na kazdej stronie internetowe powinien pojawic sie ten link

05310772679136403680.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...