Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyjaśnienie co do pierdolonego ACTA dla nieczajów


Cheatek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Jako iż zaczyna mnie irytować to całe ACTA podam wam moje argumenty stojące po tej stronie że gówno nam narobią:)

 

1)Strony hostingowe np. filesonic ma w regulaminie że nie wolno wstawiać plików pirackich itd. i że nie ponosza odpowiedzialności za szkody itd. a urzyszkodnik(MY) to akceptuje co jest jednoznaczne że hosting tylko pośredniczy i teoretycznie nie wie co urzytkownik wysyła mu na serwer bo tych plików jest miliardy.

2)Mając internet przykładowo od TP.Ma mnóstwo klientów pobierających piraty.Uważacie że Tp będzie kontrolowało tyle tysięcy urzytkowników?To jest nie możliwe.Jeden człowiek nie byłby wstanie ogarnąć 5 komputerach i sprawdzać po kolei co pobiera itd.

Co do małych dostawców internetu np jak mój.Myślicie że on będzie sprawdzał co robią jego klienci?Już to widze jak jeden chłop siedzi i sprwadza 500 urzyszkodników co pobierają i napierdala do władz na nich.

3)Mieliśmy, mamy i będziemy mieć gówno do powiedzienia więc skończcie pierdolić bo nic nie wskóracie

 

 

Czekam an hejtów i normalne argumenty

Opublikowano

Witam.Jako iż zaczyna mnie irytować to całe ACTA podam wam moje argumenty stojące po tej stronie że gówno nam narobią :)

 

1)Strony hostingowe np. filesonic ma w regulaminie że nie wolno wstawiać plików pirackich itd. i że nie ponosza odpowiedzialności za szkody itd. a urzyszkodnik(MY) to akceptuje co jest jednoznaczne że hosting tylko pośredniczy i teoretycznie nie wie co urzytkownik wysyła mu na serwer bo tych plików jest miliardy.

2)Mając internet przykładowo od TP.Ma mnóstwo klientów pobierających piraty.Uważacie że Tp będzie kontrolowało tyle tysięcy urzytkowników?To jest nie możliwe.Jeden człowiek nie byłby wstanie ogarnąć 5 komputerach i sprawdzać po kolei co pobiera itd.

3)Mieliśmy, mamy i będziemy mieć gówno do powiedzienia więc skończcie pierdolić bo nic nie wskóracie

 

 

Czekam an hejtów i normalne argumenty

 

Co do tego na czerwono to sie nie zgodze bo moga robic tak ze maja programy i bd sciagal plik to automatycznia odlacza ci lącze

Użytkownik od 18 gru 2011

Opublikowano

To co powiadasz, waćpanie, jest żywą prawdą. Tak jak napisałeś. Np netia nie mogłaby kontrolować tych 100k użytkowników, chyba, że 50k ludu siedziałoby 24/7 i sprawdzało co kto pobiera.

@2x up. Pojebalo cie.... Taaak!! pobiorę metina przez np torrenty i może neta odjebią... hahahahaha. Nie mogą tego zrobić, że jak włączę do pobierania np. CrossFire to będę miał sprawę w sądzie

76561198034810506.png

Opublikowano

Niepotrzebnie się starasz Cheatek. I tak wszyscy będą wiedzieć lepiej :c

Do tego jak sobie np. plik mp3 nazwiesz naleśniki to skąd ktoś będzie wiedział czy to są naleśniki czy mp3?

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Czitek, przed pobraniem zazwyczaj wchodzisz na stronę warezową. W systemie odnotowywane jest wejście na stronę warezu i na stronę downloadu i wysyłane jest zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Co do nieodpowiedzialności za pliki przez hostingi to raczej tak nie jest, bo po co filesonic i fileserve zamknęło samo siebie poprzez usuniecie wszystkich plików?

Opublikowano

Pan DONALD TUSK człowiek, któremu możemy zaufać, bo zawsze nas wspierał i podwyższał podatki dla naszego dobra, teraz zabrania nam pobierać gry ponieważ wiadomo, że każdy ma pieniądze na zakup gry (co tam 150-200 złotych przy zarobkach wynoszących średnio w kraju 1200-1600) będzie zawsze stał po naszej stronie (MY - OBYWATELE), więc nie możemy zapominać co ten człowiek dla nas robi w przyszłości.

 

NIECH ŻYJE DONALD TUSK !!

xxxxxxx

Opublikowano
Czitek, przed pobraniem zazwyczaj wchodzisz na stronę warezową. W systemie odnotowywane jest wejście na stronę warezu i na stronę downloadu i wysyłane jest zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Co do nieodpowiedzialności za pliki przez hostingi to raczej tak nie jest, bo po co filesonic i fileserve zamknęło samo siebie poprzez usuniecie wszystkich plików?

Ciekawe co lub kto sprawdzi i ogarnie tylu milionów urzyszkodników ktorzy wchodzą na warezy średnio co minute.A co do FS i Fserv to nie usuneli plików czekają aż się uspokoi i otworzą.Oni nie mają przypadkiem teog wszystkiego w USA?Jak tak to nie rozumiem co im może acta zrobić

Opublikowano

Czitek, przed pobraniem zazwyczaj wchodzisz na stronę warezową. W systemie odnotowywane jest wejście na stronę warezu i na stronę downloadu i wysyłane jest zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

 

To co się stanie jak wejdę sobie na taką stronę i będę wciskał F5? Będą lecieć nonstop zawiadomienia? No way.

Już widzę armię gimbusów robiących sobie jaja gdyby to tak miało działać.

 

Co do nieodpowiedzialności za pliki przez hostingi to raczej tak nie jest, bo po co filesonic i fileserve zamknęło samo siebie poprzez usuniecie wszystkich plików?

 

Oni nie usunęli pliki tylko uniemożliwili TYMCZASOWO pobieranie ich innym userom, Sam możesz pobrać to co wrzuciłeś.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Pan DONALD TUSK człowiek, któremu możemy zaufać, bo zawsze nas wspierał i podwyższał podatki dla naszego dobra, teraz zabrania nam pobierać gry ponieważ wiadomo, że każdy ma pieniądze na zakup gry (co tam 150-200 złotych przy zarobkach wynoszących średnio w kraju 1200-1600) będzie zawsze stał po naszej stronie (MY - OBYWATELE), więc nie możemy zapominać co ten człowiek dla nas robi w przyszłości.

 

NIECH ŻYJE DONALD TUSK !!

 

Wypad stąd downie...

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

@up chyba nie wiesz co to sarkazm :O

 

No wiem , ale napisałeś to tak brzmiąc na serio;d

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...