Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić rozwijające sie barbarki?


Exam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Wie ktoś może jak zrobić rozwijające sie barbarki? szukałem wszedzie i nie moge znaleść :/ dodam, że pracuje na plikach HeadShota tych najnowszych

biatch.png
Opublikowano

jeśli masz na myśli silnik 6.0, to jest zamieszczony skrypt ulepszający wioski barbarzyńskie, wystarczy tylko wejść w config.php

i edytować:

//Samorozwój wiosek barbarzyńskich:

$config['rozwoj_barbar_wiosek'] = true;

Opublikowano

jeśli masz na myśli silnik 6.0, to jest zamieszczony skrypt ulepszający wioski barbarzyńskie, wystarczy tylko wejść w config.php

i edytować:

//Samorozwój wiosek barbarzyńskich:

$config['rozwoj_barbar_wiosek'] = true;

 

Tak silnik 6.0.. ale to wioski będą sie rozwijać na max? w ogole da sie ustawić próg do jakiej ilości pkt bedą sie rozwijać a potem stop?

biatch.png
Opublikowano

Tak silnik 6.0.. ale to wioski będą sie rozwijać na max? w ogole da sie ustawić próg do jakiej ilości pkt bedą sie rozwijać a potem stop?

 

 

nieco poniżej możesz ustawić do ilu pkt. max mają się rowijac barby standardowo jest 10k pkt

Opublikowano

Dzięki wielkie, wszystko smiga :)

 

 

@EDIT

 

a jeszcze jedno.. xD da sie przyśpieszyć rozwój tych barbarek? bo cos wolno im pkt skaczą :/

biatch.png
Opublikowano

Jest to możliwe, w pliku config.php masz coś takiego:

 

//Częstotliwość bota:

$config['bot_barbar_rad'] = 1;

 

przestawiasz tą jedynkę np na 100 i barbarki nabijają ci punkty w 100 razy większym tępie, nie polecam wpisywać większych wartości, bo zmuli to ci grę.

Opublikowano

Jest to możliwe, w pliku config.php masz coś takiego:

 

//Częstotliwość bota:

$config['bot_barbar_rad'] = 1;

 

przestawiasz tą jedynkę np na 100 i barbarki nabijają ci punkty w 100 razy większym tępie, nie polecam wpisywać większych wartości, bo zmuli to ci grę.

 

Oki, dzięki :) a wiesz może co zrobić jak pozjadało mi polskie znaki po dodaniu tych barbarek?

biatch.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...