Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Video] ZoomIt - Zbliżenia Ekranu i Malowanie podczas nagrywania Filmu


S0NikX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Chciałbym wam pokazać na filmie program ZoomIt

służy do przybliżania ekranu podczas gdy nagrywam filmy

przykładowo Frapsem. Program ma również opcję malowania

podczas gdy nagrywamy film można to wykorzystać do pokazywania

w poradnikach różnych rzeczy.

 

 

 

Download:

http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/narzedzia_inne/ZoomIt.html

 

 

 

Teraz nagrywanie filmów będzie dla was lepsze :)

Pozdrawiam, Cześć!

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Dla amatora czemu nie, choć ja takich "wynalazków" nie polecam.

Wszystko można zrobić w edytorach video, nie we wszystkich, ale jakoś jest zupełnie inna.

Camtasia studio już nam oferuje zooma więc podczas obróbki dokładnie sobie ustalić można i jest wyraźniejsze.

No ale zawsze to jakiś "bajer". :P

beznazwy1ef.jpg

Opublikowano

Dla amatora czemu nie, choć ja takich "wynalazków" nie polecam.

Wszystko można zrobić w edytorach video, nie we wszystkich, ale jakoś jest zupełnie inna.

Camtasia studio już nam oferuje zooma więc podczas obróbki dokładnie sobie ustalić można i jest wyraźniejsze.

No ale zawsze to jakiś "bajer". :P

 

Akurat nagrywałem Camtasia i obrabiałem. Ale dodałem to ,bo mam na względzie ludzi ,którzy wolą frapsa czy też hypercam..

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...