Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM]Z łączeniem się osób na mój serwer hamachi.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam kolejny problem, a mianowicie taki, że gdy ktoś chce się zalogować na serwer, pojawia się "Błąd łączenia z serwerem", serwer jest włączony spolszczenia mają z normalną końcówką, serwer jest na plikach od Arymana, na kliencie 2008.

Próbowałem z launchera(taki z surką), lecz nie ogarniam jego konfiguracji, bo w tutku jest napisane tylko, że trzeba coś z rootem zrobić.

Hamachi działa, parę godzin wcześniej mogli się logować, wpisywałem przed komendą /start.

/etc/rc.d/netif restart, a potem ifconfig jeśli etc nie pomagało samo.

Więc gdzie leży problem, wszystkie tabelki naprawiłem, zapory wyłączyłem.

Proszę was o pomoc i z góry dzięki za chęci.

Opublikowano

w konsoli wpisz ps -x i sprawdz czy game/auth/db jest , jak nie to padło

,dlatego wejdz przez ftp(winscp,filezilla) w folder z game i skopiuj zawartosc sysser

Opublikowano

w konsoli wpisz ps -x i sprawdz czy game/auth/db jest , jak nie to padło

,dlatego wejdz przez ftp(winscp,filezilla) w folder z game i skopiuj zawartosc sysser

Dzięki, jeśli znów pojawi się ten problem, to zastosuje ową metodę, bo miałem tak dopiero 2 razy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...