Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Resetować średnie w ribie +8?


ziomek63785

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio kupiłem riba +8, średnie: 14%, umiej. -5%, bony:

 

*Silny przeciwko nieumarłym 5%

*Szansa na uderzenie przeszywające 10%

 

1 kd spalone, drugi slot wolny

 

I tu jest moje pytanie resetować bony?

 

Mam około 4 resety (z prezentu).

 

 

 

Mam 57 lvl, mental

Opublikowano

Według mnie zostaw ribka w spokoju. Losuj dalej, aż będziesz miał dodania, kup skórzane kozaki +7/8/9 dodaj 4 bonki i zmieniaj. Jeśli wejdzie Hp dostaniesz za nie tyle kasy, ile za dobrego ribka. 14 śr i 10 szycie to nie najgorsze bonusy, a z doświadczenia wiem, że możesz się zawieść i dużo stracić.

Opublikowano

14% to nie najgorsze śr. , pomyśl o tym, że nie ma pewności czy wejdą lepsze średnie, jest ryzyko, że wejdą mniejsze lub w ogóle się nie zmieni.

Opublikowano

A zmieniaj ;d Może trafisz 30 + a może 1 - 5 To twoje decyzja musi być...

 

Ja jednak bym zmieniał ;d

Members | ProUser | Gold Member

Opublikowano

15 % to malo . Radze Ci zmieniac. masz 4 czyli 90 % ze wbijesz wyzsze masz ;] Pomysl ze przyfarcisz i trafisz na 40 %

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Opublikowano

Wątpie że przyfarci , mi z 150 kont około 40 zmianek było a fms z 25% sr na -2 :) (20 zmianek na niego poszło ) .

Ale za to 5 kolejnych w innych itemach weszło po 2khp więc to Twój wybór .

Opublikowano

nie wydaje mi sie aby za 4 zmianki weszlo Ci cos fajnego

lepiej kup sobie itemka z 3/4 bonami i w nim zmien bony moze wejdzie Ci 2k hp albo cos jeszcze lepszego ;)

1363095337-U286162.png
Opublikowano

ja bym nie zmieniał, chyba, że chcesz wydawać kasę na oczyszczanie slotów z węgla.

fakt faktem, że może trafić się coś fajnego, ale ja bym zainwestował w jakiegoś może średnie na - czy na + 2%, a miał załatwione full kd i +9.

bo nigdy nie wiadomo, czy ci nie spali tego riba do +3 ; ].

Opublikowano

Zresetowałem 2 razy i trafiłem an 22% średnie, -9% umiej. ale za to: 20% na zwierzęta, 8% na diabły :]

 

Zosatły mi jescze 3 resety, zosatwie je na stalke czy cuś :)

Opublikowano

Zresetowałem 2 razy i trafiłem an 22% średnie, -9% umiej. ale za to: 20% na zwierzęta, 8% na diabły :]

 

Zosatły mi jescze 3 resety, zosatwie je na stalke czy cuś :)

zostaw juz sobie te zmianki

1363095337-U286162.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...