Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hamachi]Server true ROLE-PLAY dla najlepszych [1.1.0] (brak wstępu dla dzieci / noobów)


Skynet2132

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tu dużo pisać, wkleję opis filmiku na YT:

 

 

*Muzyka to Pink Floyd: High Hopes* (a raczej jej kawałek) (<--- nie ma filmiku więc zostawiłem tą linijkę tylko dla sentymentu, czytając opis możecie sobie puścić ten utwór)

 

Jakby wciąż występowały problemy, moje GG to 11123077.

 

Zapraszam na mój server Minecraft o charakterze Role-Play.

przede wszystkim, nie masz prawa nawet spojrzeć na nasze dane hamachii

jeśli nie przeczytałeś CAŁEGO opisu i WSZYSTKICH zasad.

*Nieznajomość zasad nie upoważnia do nieprzestrzegania ich.*

 

Jak dołączysz, pierwsze co robisz to piszesz prywatną wiadomość do administratora

(Skynet2132) pisząc swój nick i zawód jaki chcesz wykonywać. Dostaniesz pytania

kwalifikacyjne i jeśli je zawalisz, nie masz szans na whitelist.

*Utrzymujemy wysoką klasę servera. Filtrujemy przychodzących, nooby, gracze którzy nie wiedzą co to RP - po prostu WYPADAJĄ.

 

A teraz spis klas z opisami:

 

Wojownik:

-W okresie pokoju ta klasa ma niewiele zajęć. Głównie jest to

zwalczanie przestępczości i obrona miasta przed wszelkimi niebezpieczeństwami.

-Ma prawo używać żelaznego uzbrojenia.

 

Farmer:

-Dostaje pole na start.

-Ma prawo do obrony własnego pola przed każdym który mu je będzie deptał.

 

Górnik:

-Kopie.

-Dla bardzo aktywnego gracza najlepsza droga zarabiania.

 

Drwal:

-Rąbie drzewa. Dość proste.

 

Łowca:

-Poluje na zwierzynę poza miastem.

-Może być wzięty do wojska jeśli sytuacja tego wymaga.

 

Kapitan:

-Posiada własną łajbę (Movecraft)

-Może nią przewozić towary handlowe lub wziąć łuczników i walczyć!

-Ze względu na bug w tej wersji Movecrafta nie wolno posiadać skrzyń na

pokładzie. Towary przetrzymywać w piecach (mają 2 sloty, zawsze coś).

 

Alchemik:

-jako jedyny w królestwie może legalnie używać alchemii.

-Jest tylko jeden alchemik w każdej frakcji. Wybiera go Król.

 

Kapłan:

-Klasa głównie o funkcjach RP.

-Dostaje pieniądze za odprawianie mszy, udzielanie ślubów.

-ew. płatne odpusty.

 

Kupiec:

-Klasa powołana przez króla tylko w razie konieczności,

jeśli nie chce on sam skupować towarów (chwilowo zbugowane są permissions ChestShopa)

 

Graczom nie wolno handlować ot tak, bo to jest czarny rynek. Jak ktoś pracuje to sprzedaje

swoje towary państwu albo jego przedstawicielowi (Np. właśnie powołanym przez króla kupcom)

 

Frakcje: (Chwilowo jest pokój na całym świecie)

 

-,,Rycerze Świata" to domyślna frakcja której aktualnym władcą jest ,,Facio1313"

Domyślna, bo nie trzeba do nikogo się ubiegać o zgodę na dołączenie tak jak

do pozostałych dwóch. Mieszkają w Helmowym Jarze, znanym już z władcy pierścieni.

Osiedlili się praktycznie na spawnie a ich główną siłą są farmerzy.

 

-,,Łowcy Smoków" to naród posiadający wioskę daleko w lodowatych górach. Ich władcą jest ,,Skynet2132". Będąc ukrytym pomiędzy górami bardzo szybko rozwinęli technologię parową. Założyli linię kolejową pomiędzy swoją wioską a państwem Kościoła.

Jedyna frakcja która nie ma dostępu do morza. Chodzą plotki że Król posiada smoka...

 

-,,Inkwizycja" to państwo kościelne dowodzone przez ,,Zizir"a. To że reprezentują Kościół nie powstrzymuje ich od zachowywania się jak przeciętne państwo. Handlowanie, produkcja towarów, górnictwo, posiadanie armii. Ich siedzibą jest miasto-port na wielkiej rzece łączącej ich z Helmowym Jarem.

 

 

ZASADY (Jeśli nie przeczytasz tego działu w całości 2 razy, nie masz prawa pisać o dodanie do whitelist)

 

1) Griefowanie: Prosta zasada, tam gdzie są cuby nie wolno, jak poza cubem coś widzisz

masz prawo to (okraść / spalić / rozwalić).

2)Kradnięcie: Dokładnie taka sama zasada jak przy griefowaniu.

3) Twoja postać ma prawo wykształcić własny charakter i zachowywać się tak, jak ty jej wybierzesz. Może być pokorna, lub żywiołowa! A IP to 5.21.107.98(Zaszyfrowane przed noobami)

4) To nie survival. Jak taki na przykład farmer zostanie przyłapany na lataniu w kopalni z kilofem, najprawdopodobniej dostanie NATYCHMIASTOWEGO bana z miejsca. To działa w wiele stron, więc wytłumaczę to prosto:

JEDYNIE farmer ma prawo do posiadania pola do uprawiania CZEGOKOLWIEK.

JEDYNIE wojownik ma prawo posiadać lepszą zbroję niż skórzana.

JEDYNIE górnik ma prawo w ogóle posiadać kilof i go używać do czegokolwiek.

JEDYNIE kapitan (I Królowie) mają prawo prowadzić pojazdy.

JEDYNIE kupcy mają prawo handlować towarami.

JEDYNIE ID sieci to SkynetSiećx (tam gdzie x wstawiasz liczbę od 1-5, mamy 5 sieci)

JEDYNIE drwal ma prawo dotykać się do drzew.

JEDYNIE alchemik ma prawo posiadać i używać alchemicznego stołka.

JEDYNIE hasło do wszystkich sieci to ,,1". po prostu jedna cyferka. tyle.

JEDYNIE łowca ma prawo polować na zwierzęta (farmer może tylko hodować)

5) Czaty dzielą się na Offtop (globalny) i Role_Play (lokalny)

Offtop: /g (wiadomość)

Lokalny: /l wiadomość (i tak jest domyślny) słychać cię na 50 kratek.

NIE WOLNO NADUŻYWAĆ CZATU GLOBALNEGO, JEST ON TYLKO OD NAGŁYCH WYPADKÓW.

6) Ubiegając się o administratora lub moderatora musisz mieć ukończone 15 lat, przestrzegać

podstawowych zasad ortografii i... nie zachowywać się jak idiota.

7) Walutą jest dolar w iConomy. Działek nie ma, dostajesz dom początkowy albo ,,Norę" (zależy od frakcji) i

musisz zarobić na lepszy dom.

8) Nie jest to obowiązkowe, jednak bardzo mile widziane aby użytkownicy premium wgrali skiny adekwatne do

ich postaci. (Powtarzam, nie jest to obowiązkowe).

9) I ostatnia rzecz, ten server trzeba zaludnić. Więc nastawienie ,,ee wpadnę jak będzie więcej ludzi" będzie niemile widziane, bo to ty jesteś 1 osobą więcej. Więc wytrzymaj, nawet jak akurat jesteś nawet sam na serverze. Będę starał się nas silnie reklamować.

 

 

****WCIĄŻ NIE WIESZ JAKIE JEST IP I HAMACHII? PRZECZYTAJ CAŁY OPIS JESZCZE RAZ****

 

 

Jakby wciąż występowały problemy, moje GG to 11123077.

Opublikowano

Bardzo mi przykro ale proszę o zamknięcie tematu, server przyciąga ZBYT małą liczbę osób i jestem zmuszony go wyłączyć. Będę pracował nad mapą która (mam nadzieję) zwabi dużo osób. ,,Śródziemie" z władcy pierścieni w skali 1:1. Jeśli ktoś świetnie buduje i chce pomóc a zdążył przeczytać tą wiadomość, proszę pisać na GG11123077 jeśli chcesz pomóc w budowie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...