Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Dlaczego jak wchodzę w clienta i wpsiuje id i hasło to mi wyskakuje błąd podczas łączenia się z serwerem Dlaczego?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy mógł by mi ktoś zrobić roota pod moje ip. i dlaczego mi wyskakuje błąd podczas łączenia się z serwerem a i podkreślam to że mam clienta i pliki serwerowe ze strony http://www.mpcforum.pl/topic/519963-dlpliki-serwerowe-by-qentinios/ i wszystko podmieniłem ale jest network is unreachable

 

 

 

MOJE IP:5.46.2.45

NAZWA SERWERA : SparowMt2 (wiem że taka nazwa już była)

Opublikowano

import app
import locale
import debugInfo

CHINA_PORT = 50000

app.ServerName = None

if (locale.IsEUROPE() and app.GetLocalePath() == "locale/pl"):
STATE_NONE = "..."

STATE_DICT = {
	0 : "...",
	1 : "NORM",
	2 : "BUSY",
	3 : "FULL"
}

SERVER01_CHANNEL_DICT = { #SparowMt2
	1:{"key":11,"name":"CH1   ","ip":"5.46.2.100","tcp_port":7000,"udp_port":7000,"state":STATE_NONE,},
	2:{"key":12,"name":"CH2   ","ip":"5.46.2.100","tcp_port":8000,"udp_port":8000,"state":STATE_NONE,},		
	3:{"key":13,"name":"CH3   ","ip":"5.46.2.100","tcp_port":10000,"udp_port":10000,"state":STATE_NONE,},
	4:{"key":14,"name":"CH4   ","ip":"5.46.2.100","tcp_port":9000,"udp_port":9000,"state":STATE_NONE,},

}


REGION_NAME_DICT = {
	0 : "POLAND",		
}

REGION_AUTH_SERVER_DICT = {
	0 : {
		1 : { "ip":"5.46.2.100", "port":11002, },
	}		
}

REGION_DICT = {
	0 : {
	1 : { "name" :"SparowMT2", "channel" : SERVER01_CHANNEL_DICT, },
	},
}

MARKADDR_DICT = {

		   10 : { "ip" : "5.46.2.100", "tcp_port" : 7000, "mark" : "01.tga", "symbol_path" : "10", }, #SparowMt2

	}

 

 

Niech Ci ktoś to spakuje bo.. Mi Megaupload ,speedshre ,rapidshare, multiupload nie działa .. lub wypakuj swoje pliki root znajdz servinfo.py i zmień IP na swoje..

 

Sorki ;/

Opublikowano

Pobierz sobie : FileArchiver2 >> skopiuj pliki root.eix ,root.epk np na pulpit >>klikasz Extract>>Extract Archive >> wybierasz plik który chcesz wypakować w tym wypadku plik root >>dajesz otwórz>> dajesz gdzie ma wypakować plik na pulpit najlepiej >>>wyskoczy Ci ciemno okienko od packera klikasz enter >>>wchodzisz w folder root>>szukasz serverinfo >> zmieniasz IP na swoje z końcówką 100 >>dajesz extracted>>wybierasz root>>pack archive pakujesz noi plik root wrzucasz do folderu pack ;-) od Metina

 

;-)))

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...