Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FreeBuild] Sherwood II [Dedyk] l [24/7] [No-Premium] REAKTYWACJA


czarodziej33

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

generate_logo.png?name=Swerwood

Typ: FreeBuild

Adres IP: sherwood.multi-mc.pl:22222

Status: status.png?ip=sherwood.multi-mc.pl&port=22222

informacje.png

Sloty: 80

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether:

 

team.png

 

Szmugiel

kis85

Xanusek

PROBLEMOWY

Grumster

 

pluginy.png

Towny

AuthMe

RegionMarket

WorldEdit

WorldGuard

ChestShop

Multiverse

inne.png

Procesor: Intel i5 4x 2.66+ GHz

Pamięć operacyjna: 16 GB

Przestrzeń dyskowa: 2 TB

 

 

TeamSpeak IP: lamisz.pl

Opublikowano

Mam pyt . Czy tu jest pvp czy są działki i admini nie pomagają tylko gadają z tymi z lepszy stażem i większym eq jak to jest na każdym serwerze ?

 

EDIT

 

I dajcie serwer na 1.1

Gram w :

Battlefield Heroes , Battlefield Play4Free , Minecraft

 

 

Pomogłem? Daj Plusa :)

Opublikowano

Jedyna wada :

 

Mod Problemow ;]

 

Napiaslem czesc . nie odpisal

 

Pytalem sie o dzialke . nie odpisal

 

Po co taki mod co nie pomaga ? :) Pozdro ;)

 

 

Bez niego server by byl o wiele lepszy , chyba ze sie zmieni ;]

Opublikowano

Jedyna wada :

 

Mod Problemow ;]

 

Napiaslem czesc . nie odpisal

 

Pytalem sie o dzialke . nie odpisal

 

Po co taki mod co nie pomaga ? :) Pozdro ;)

 

 

Bez niego server by byl o wiele lepszy , chyba ze sie zmieni ;]

ale przeszlo ci wogole przez glowę, że byl afk czy nie bardzo?

Opublikowano

Witam. Jestem mile zaskoczony tym serverem. Gram dopiero 1 dzień na nim ale muszę powiedzieć że jest to 1 serrver na którym można zagrzać miejsce. Od dłuższego czasu szukałem takiego servera. Mili i pomocni admini, z graczami idzie porozmawiać z kulturą a nie tak jak to bywało na niektórych że od razu coś psioczyli. Gorąco polecam server i życze miłej gry.

 

Pozdrawiam

Uczeń
Opublikowano

Warto wspomnieć że to jest reaktywacja serwera z przed pół roku. (zalecam administratorom opisać jakąś historie o tych serwerach to zachęci graczy)

i oczywiscie serwer wspomniany wyżej dobrze sie sprawowal m.in mila atmosfera podczas grania, mili ludzie i pomocni admini .

Nie wiem jak bedzie teraz ale mimo problemow serwera z komandami (myśle że szybko sie uwiną z naprawą)

bardzo miło mi sie gra i zalecam innym graczom wejście w oblicza Sherwood :)

18706.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No i bardzo ważna wiadomość dla ludzi grających na naszym serwerze, a także dla tych co chcę zagrać. Zmiana IP serwera:

176.31.115.72:2222.

Od dzisiaj niema lagów ( pojęcie niedostępne na naszym serwerze) posiadamy lepszą maszynę (dedyk). A także udostępnimy w najbliższym czasie możliwość wykupienia VIP i SVIP w celu wsparcia finansowego.

Zapraszamy na serwer.

 

 

 

A co do gracza sibun99 - ban za niszczenie spawna za pomocą TNT

(02-08 19:31:29 sibun99 destroyed tnt) w pewnym miejscu na spawnie.

Jeżeli my pracujemy nad serwerem ile tylko możemy, żeby działał i gracz miał samą przyjemność z gry, a ktoś to niszczy i robi problemy to dziękujemy za grę ( dla tych graczy ostrzeżenie "NIE WCHODŹ").

Whitelista była w celu ogarnięcia zniszczoneń spawnu, a pozniej przenosiny na nową maszynę.

Za przerwe 4h w grze Administracja serwera przeprasza.

 

original.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...