Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaka będzie odpowiedź Anonymous i LulzSec na wprowadzenie A.C.T.A ?


biegus1224

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oni są w darknecie a to jego nie obowiązuje.

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

Anonymous są na całym świecie.

 

We are Anonymous.

We are Legion.

We do not forgive.

We do not forget.

Expect us.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Żadna ;) Bo ich A.C.T.A nie obchodzi ;)

Mieszkają w Stanach a ACTA jest w Europie więc to ich chuj obchodzi, obronili się

przez PIPA'ą i SOPO'ą i tyle był ;)

 

Jeżeli już się wypowiadasz, to najpierw zdobądź odpowiednie informacje a potem pisz, bo PIER**LISZ głupoty, naucz się angielskiego, poszperaj troche na temat rebeli zwanej "Anonymous" a dowiesz się prostym sposobem że to grupa która zrzesza najlepszych chakerówz ponad 50 krajów, więc Europy Azji Australii Ameryki i innych zakątków globu, po drugie musisz się dowiedzieć że Anonymous nie działają sami, "wykorzystują" słabszych chakerów tudzież jako odciągnięcie uwagi przed głównym atakiem, albo po prostu do pomocy w przypuszczeniu ataku.

 

Następnym razem nim otworzysz swoją ... poczytaj trochę, bo wprowadzasz tylko ludzi w błąd.

Opublikowano

Jeżeli już się wypowiadasz, to najpierw zdobądź odpowiednie informacje a potem pisz, bo PIER**LISZ głupoty, naucz się angielskiego, poszperaj troche na temat rebeli zwanej "Anonymous" a dowiesz się prostym sposobem że to grupa która zrzesza najlepszych chakerówz ponad 50 krajów, więc Europy Azji Australii Ameryki i innych zakątków globu, po drugie musisz się dowiedzieć że Anonymous nie działają sami, "wykorzystują" słabszych chakerów tudzież jako odciągnięcie uwagi przed głównym atakiem, albo po prostu do pomocy w przypuszczeniu ataku.

 

Następnym razem nim otworzysz swoją ... poczytaj trochę, bo wprowadzasz tylko ludzi w błąd.

Anonymous to nie tylko hakerzy(crackerzy tak na prawdę), ale w większości zwykli ludzie, którzy starają się coś zdziałać (chociażby pomoc w atakach przez LOIC'a).

 

Polecam http://www.wykop.pl/link/1013869/anonymous-to-kim-jestesmy-i-co-planujemy/

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...