Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie] Jak zrobic zeby zakladka w menu nie byla na cala strone ?


Qadam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzis chcialem sie was zapytac jak zrobic zeby zakladka w menu na mojej stronie nie byla na caly ekran... Zobaczcie sobie na ss:

 

 

aaaaaaaaaaaxto.png

 

 

 

 

Tresc menu:

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml2/DTD/xhtml1-strict.dtd">
   <html>
   <head>
   <style>

   .menu { height:39px; }
   .menu ul {margin:0px; padding:0px; list-style-type:none ; }
   .menu ul li {position:relative ; float: left; }
   .menu ul li ul {visibility:hidden; position:absolute; top:39px; }
   .menu ul :hover ul {visibility:visible}

   .menu a {display:block; line-height:49px; background: ; color:white; text-decoration:none; text-indent:20px; padding-right: 20px; font-family:verdana; font-size:15px; }
   .menu a:hover {background:#0000CD;}

   </style>
   </head>
   <body>
   <div class="menu">
   <li><a href="" title="">STRONA GLOWNA</a></li>
<br>
   <li><a href=".kontakt.php" title="">Kontakt</a></li>
<br>
   <li><a href=".kup.php" title="">Chce cos kupic</a></li>
<br>
   <li><a href="" title="">3</a></li>
</br>
   </div>
   </body>
   </html>

 

 

 

Za pomoc stawiam lajki :)

Opublikowano

Wszystko ładnie masz opisane na kurshtml.edu.pl

http://www.kurshtml.edu.pl/css/poziome_menu,menu.html

Wykonuję wszelkiego rodzaju modyfikacje/instalacja dla CMS: PHP-Fusion, Drupal, WordPress, MyBB, phpBB, IP.Board.

 

Poszukuję grafika komputerowego z bardzo dobrą znajomością oprogramowania Adobe Photoshop do stałej współpracy. Na dzień dzisiejszy potrzeba wykonać około 20 szablonów WWW.

Oferty i pytania proszę kierować na PW lub e-mail RastaJoint(at)spoko.pl.

Nie pomagam na prywatnie odnoście gry

Metin2 czy Tworzenia stron www, masz problem? Pisz na forum a postaram się go rozwiązać

Opublikowano

Ok juz mam dziala zmienilem do:

    .menu { height:25px; width: 120px;  }

 

I zmiejszylem trzcionke :)

 

Mozna zamknac !!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...