Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Plików serwerowych z roku 2006/08 od rain


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie szukam plików z roku 2006/08 nie z 2009/10 itp

stworzyłem podobny temat wczoraj pobrałem pliki rain edytowane lecz chciałbym inne mogą być nie edytowane .

na tamtych plikach nie chcę robić serwera ponieważ w navicat'cie zmieniałem drop yang z mobów i coś zepsułem .

Gdy odpalam serwer serwer się włącza lecz pisze bardzo dużo : Connection refused ' i wejść na serwer nie mogę .

chyba że ktoś wie jak rozwiązać ten problem ?

Z góry dziękuje .

Nieregulaminowa sygnaturka :(


Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/382893-dlpliki-serwerowe-by-rain-100-edytowane-i-99-pl/

 

W tych czasach skorzystaj z sf2010 a nie 2006 :) bedziesz mial trudnosci jak juz je bierzesz te sa najlepsze ,niedytowane mają full bugów:

http://www.mpcforum.pl/topic/487841-dlpliki-serwerowe-by-rain-80-edytowane-i-99-pl/

http://www.mpcforum.pl/topic/382893-dlpliki-serwerowe-by-rain-100-edytowane-i-99-pl/

Opublikowano

Robiłem serwer na plikach z 2010 ale problem jest z clientem ponieważ piszę coś takiego że client nie pasuje do danych plików .

Nieregulaminowa sygnaturka :(


Opublikowano

Oznacza to że masz klienta 2008 ,bodajże możesz używać klienta pawemola13 albo na modzie klient jest

wystarczy że weźmiesz innego klienta nie zmieniając SF =)

http://www.mpcforum.pl/topic/297606-tut-spis-clientow/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...