Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL]Polska wersja HomeSpawnPlus By Krzysztofa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej!

 

Oto następne Moje spolszczenie tym razem wtyczki "HomeSpawnPlus" w najnowszej jego możliwej wersji "1.3.1"

 

W pluginie zostało spolszczone wszystko w 100%.

DOWNLOAD:

(SpeedyShare, ponieważ MultiUpload coś nie działa)

 

SKAN:

 

 

Jak wgrać plugina chyba każdy wie, po prostu wklejamy plik HomeSpawnPlus.jar i folder HomeSpawnPlus do folderu "plugins", który znajduje się w głównym folderze z serwerem.

 

Pozdrawiam Krzysztofa :)

Wszelkie braki/błędy spolszczenia proszę podawać w temacie.

Zabraniam kopiowania mojego spolszczenia na inne fora/wątki/gotowe paczki z plikami bez mojej zgody!

 

Liczę na LIKE !

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

1. Po dodaniu /sethome i po wpisaniu znowu /sethome pokazuje się komunikat: You are at your limit of 1 homes for world ''world'', który powinien być po polsku.

2. Komenda /hspconvert essentials - Starting Essentials Conversion, to samo z /hspconvert spawncontrol

3. /spawndelete - /<command> Spawn name.

 

Cytat

 

W pluginie zostało spolszczone wszystko w 100%.

Jesteś pewien ?

 

Zanim zaczniesz spolszczać na siłę te pluginy, to sprawdz wszystkie ich komendy:

http://forums.bukkit...org-1550.24098/

 

 

edit: Po reloadzie również jest taka informacja:

2x: Finished converting 0 homes

 

 

Bo w pluginie zostało wszystko przetłumaczone, informacje serwerowe na chuj chcesz tłumaczyć? Wszystkie komunikaty w grze są po polsku.

Poza tym jak chcesz takie dobre tłumaczenie to zapłać mi za nie to Ci je zrobie za darmo nie będe marnował swego cennego czasu.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Z gry, ale żaden gracz tego nie zobaczy, poza tym podane przez Ciebie komunikaty są po polsku, tylko jeżeli ty nie potrafisz dobrze sobie tego ustawić to już twój problem.

 

A tak poza tym powiedz przy wszystkich po chuj te prowokację? Jak Ci się nie podoba to nic nie pisz, a jak już to raz i tyle nie interesuj się tym.

Spolszcz se sam jak potrzebujesz i tyle. Nie mam zamiaru więcej odpisywać na twoje idiotyczne posty, które nic nie wnoszą do tematu.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Jakim Programem Spolszczasz Pluginy ? Jak nie chcesz podawać publicznie napisz do mnie na pw.

Opublikowano

Przetłumacz jeszcze Factions i Jobs . bo to 2 dobre pluginy ;) a i plugin bardzo dobry Polecam !!! ;)

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

@Refresh

 

Przetłumacz jeszcze Factions i Jobs . bo to 2 dobre pluginy ;) a i plugin bardzo dobry Polecam !!! ;)

 

Jobs już mam, factions po części :D

 

W przyszłości zapodam.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

To fajnie a możesz podać link do jobs PL ???

 

Ponieważ tworze serwer narazie hamachi w przyszłości dedyk

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...