Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kto odda konto? 1lvl całe GP i 0 ZP (Adminie, to nie double temat czytaj temat ;D )


biegus1224

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OK to poproszę o świeże konto a najlepiej 1 lvl i całe GP 0 zp itd itp jak 0 gp to m4a1 ;D

To nie double temat bo w tamtym prosiłem o lepsze konto a tu prosze o co innego ;(

HHHEEELLLPPP MMMEEE PLEASE YOUU !

sygnaah.jpg
Opublikowano

Może jeszcze zrobisz jeszcze 100 tematów i napisz na każdym, że chcesz inną broń i napewno każdy ci uwierzy że to nie jest double temat. Jak nikt nie chce ci dać konta to graj sobie w cf eu, bo tam można zakładać konta. I przestań już spamować tymi tematami.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Da się stworzyć konto na CF NA ale na zmiennym ip i wtedy jest duży ping

Ja konta już nie mam więc Ci nie dam.

Spróbuj założyć na zmiennym ip

Regmannn

Opublikowano

Poczekaj moze ktos zrobi/odda Ci konto ,a nie spamujesz tymi tematami po calym dziale CF.

Cierpliwosci.

 

 

Spróbuj założyć na zmiennym ip

Mozesz zrobic tak jak radzi Up.

Pozdrawiam Camo.

riven_league_of_legends_signature_2_by_c

Opublikowano

Da się stworzyć konto na CF NA ale na zmiennym ip i wtedy jest duży ping

Ja konta już nie mam więc Ci nie dam.

Spróbuj założyć na zmiennym ip

 

Nawet jak zmienisz ip na amerykańskie to nie idzie zrobić Ci konta ;)

1377430129-U769346.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...