Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Wyłączanie reklam na hostingu CBA


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uwaga, na początek powiem, że nie ponoszę odpowiedzialności za usunięcie strony lub zamknięcie konta. Jest to poradnik jedynie dla celów edukacyjnych!

 

Witam serdecznie Wszystkich ! :)

 

Dziś chciałbym Wam zaprezentować prosty skrypt, z pomocą którego pozbędziesz się reklam z Twojej darmowej strony na hostingu CBA.

 

Dobrze na początek łączycie się z serwerem FTP Waszej strony, polecam FileZilla oraz Total Commander.

 

FileZilla:

 

http://filezilla-pro...rg/download.php

 

Total Commander:

 

http://totalcmd.pl/d...Commander_7.56a

 

Okej, wpisujecie dane do Swojego serwera, zapewne wiecie jak wypełnić wszystkie pola, więc pominiemy ten krok. ;)

 

Następnie edytujemy plik "index.php", potem jeśli nie korzystaliśmy tam z HTML'a wpisujemy wszystkie znaczniki do zaczęcie pisania w HTML wypełniając początek dokumentu następująco:

 

 

<html>
<head></head>
<body>
<script>window.onload = function() { document.body.removeChild(document.body.firstChild); }</script>
</body>
</html>

 

 

 

I teraz zapisujemy wszystkie zmiany. Uwaga, nie edytujcie dokumentu bezpośrednio na serwerze FTP, ponieważ później możecie mieć problemy ze stroną.

 

Dziękuję, jeśli spodobał Ci się poradnik możesz mnie polubić :D.

 

Pozdrawiam!

 

Ode mnie:

 

- Wszystko testowane na forum MyBB i działa bez zarzutów.

 

- Jeśli Twoja strona mocno się rozrośnie może odwiedzić ją administracja zauważając, że masz wyłączone reklamy. Uważaj ;).

 

Uwaga, jeśli administracja uważa temat za pomocny proszę o podpięcie go. :)

 

Aby wyłączyć napis "Darmowy hosting CBA.PL" musisz przejść do:

 

styles/NAZWA_TWOJEGO_STYLU/theme/stylesheet.css

 

Edytujesz:

 

.cbalink {
display:none;
}

Pomogłem Ci? Daj plus. Rozczarowałem Cię? Daj minus.

 

"Ludzi lubimy za ich zalety, kochamy pomimo ich wad… "

 

Kuba998pl

Opublikowano

Nie, jeśli chcesz mogę dopisać również skrypt, który to wyłączy. ;)

 

EDIT:

 

styles/NAZWA_TWOJEGO_STYLU/theme/stylesheet.css

 

Edytujesz:

 

.cbalink {
display:none;
} 

 

Podane już również w temacie. ;)

Pomogłem Ci? Daj plus. Rozczarowałem Cię? Daj minus.

 

"Ludzi lubimy za ich zalety, kochamy pomimo ich wad… "

 

Kuba998pl

Opublikowano

A jak wylaczyc napis jak sie samemu robi strone ??, i tlo mam jako zdjecie ??

Opublikowano

Ja tam bym tego nie robił, no chyba że chcemy by nasza strona została zablokowana :D

 

ps. lepszym wyjściem jest kupić hosting na webd.pl gdyż jest bardzo tani i nie ma na nim reklam!

 

edit1: można też wyłączyć body :D :

<html>
<head></head>
<!-- <body> --> [zawartość strony] <!-- </body> -->
</html>


Opublikowano

Można jeszcze wykupić kasowanie reklam z tego co widziałem.

...i to byłoby najlepszym rozwiązaniem.

 

 

Za takie spontaniczne kasowanie reklam/stopki możecie dostać blokadę konta.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Właśnie dlatego na samym początku ostrzegłem Was przed złem jakie może z tego być. ;)

Pomogłem Ci? Daj plus. Rozczarowałem Cię? Daj minus.

 

"Ludzi lubimy za ich zalety, kochamy pomimo ich wad… "

 

Kuba998pl

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

CAŁKOWITE USUNIĘCIE REKLAM!

 

http://bezreklam.cba.pl/bezreklam.php

Strona testowa.

 

Jej kod to:

 

<html>
 <head>
<title>BEZ REKLAMY</title>
 </head>
 <body>
<table width="95%" height="95%" border="2" align="center" bgcolor="white">
  <td width="80%" colspan="3">
  	 <div align="center" class="style1">
	  <font color="#0" size=7>
		<p>NIE MA REKLAM!</br>TROLOLOLOLOOOO</p>
	  </font>
	</div>
  </td>
</table>
 <center><font color="#0">by YellowViper</font>
 <script type="text/javascript">
document.getElementsByTagName("div")[0].style.display = "none";
 </script>
 <style type="text/css">
.cbalink {
display:none;
}
 </style>
 </body>
</html>

 

 

Za usunięcie reklam, odpowiada:

 

<script type="text/javascript">
document.getElementsByTagName("div")[0].style.display = "none";
 </script>
 <style type="text/css">
.cbalink {
display:none;
}
 </style>

 

Opublikowano

niceshoot.pl

Tam można kupić hosting bez reklam za niewielkie pieniądze bo to jest 1,20 zł najtańszy

Uuu...

Nie spodziewaliście się że wrócę :D

Ale jednak jestem :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Przyda się i oczywiście LAJK, lecz gdy tylko administracja to zauważy to Delete4Ever :/

Więc lepiej zapłacić te 3zł sms-em za hosting bez reklam :)


897771404427433574016.png

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 3 lata później...
Opublikowano

Mozna to też dodać w sekcji <head> jednak żeby działało trzeba dodać !important :

 

<head>

<style>
.cbalink
{
display:none !important;
}
</style>
</head>
 

comment_mPc9p43AkGXWUGPS30kcoiykPEJORNIE.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...