Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Detected][19.01.12]BlackLegend D3D [Chams,E.S.P,W.T.W,S.T.W,AutoMedic,AutoAmmo]


SkrenCior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1319567765-U339575.png

BlackLegend D3D

1319567773-U339575.png

Bardzo dobry haczek. Zero crashy i lagów. 

1319567775-U339575.png

81766096.png

1319567779-U339575.png

windows xp 32 bit

1319567771-U339575.png

https://www.virustotal.com/url/a2f288e2f6aee10d1bff83d7a8fbcac11dc0345b4855b8cd9a1055bc6ea6d69d/analysis/1326999224/

 



1319567762-U339575.png


http://hotfile.com/dl/142709116/292a50d/BlackLegendD3D.rar.html

 


Sh00t4you_eune_121_1_logo.png

Opublikowano

@czlowiekdemolka musisz pobrać potrzebne programy :)

Może byś się bardziej określił :)??

 

 

Zapoznaj się z tym poradnikiem:

http://www.mpcforum.pl/topic/516129-vtut-jak-poprawnie-odpalic-cheaty-do-warrocka-download-potrzebnych-programow/

 

Jak dalej nie ma menu, to jest to wina hacka, jednakże musisz zrobić wszystko co jest w tym poradniku :)

 

Pozdrawiam.

Huehue

:)

 

1753048381.png

Opublikowano

Długo nie widziałem hacka BlackLegend ale widzę, że fajne menu zrobił wyraziste kolory. Opcje najlepsze i na pewno się przyda każda opcja xD

Hack mi działa na Win7 32bit.

 

Pozdrawiam, Mathias.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...