Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MPC Art Tournaments 2][DT] PanHouse vs. Blayd3R [Runda I]


Baksiu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1326316821-U247153.png

PanHouse vs. Blayd3R

 

Rodzaj:
Diss- 16 wersów

Temat:
Przyjaźń

Dodatkowe informacje
: Brak

Termin składania prac
: 22.01.2012r.

Termin głosowania na nadesłane prace
: 28.01.2012r.

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Zapraszam do pisania swoich dissów. Ostateczny termin do wstawienia pracy konkursowej mija dzisiaj o 23:00.

Przypominam również o tym, jak należy głosować.

Wzór głosowania:

[user_1]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się, to i to...

[user_2]<- (możemy zostawić puste lub coś dopisać- co nam sie nie podoba etc.)

Życzę powodzenia.

~`Wredna

Opublikowano

Teraz ja wracam do tego miejsca z krainy mroku.

By powiedzieć Ci jaki sens ma słowo ' przyjaźń '

Niby zwykłe osiem znaków, jednak dla ciebie obce.

Twoim jedynym przyjacielem, jest Twoja własna ręka.

Z nią miliony wspomnień, 'te wasze orgie'...

Ja mam przyjaciół wielu, nasza prawdziwa banda.

Tutaj nikt nie, zdradzi brata, - bo to wycieczka do kata.

Wraz z moimi wersami dotarł do Ciebie smutek.

To jest właśnie, Panie Hausie braku przyjaźni skutek.

Zapamiętaj to co mówie bo już wiecęj sie nie powtórze.

Twoi pseudo kumple, mówia o tobie jak o jakieś kurwie.

Dwulicowy, dupek, bez respektu - egoista.

Ja dla moich kumpli - Twoim przeciwieństwem .

Bo wiem co to prawdziwość taki kurwa jestem.

Gdybyś, mieszkał gdzieś bliżej, pozdrawiał bym cie pewnym gestem.

Bez przyjaźni żyć się nie da - dlatego ty właśnie umierasz...

Opublikowano

Mówisz mi o przyjaźni, nie dla mnie te wykłady

zostawiłeś mnie w potrzebie, ja nie złamie tej zasady

to jest szacunek, którego suko nigdy nie pojmiesz

ja zawsze z ziomkami, do celu po trupach nie dojdziesz !

łopata, piach, ból i cierpienie, to cię wkrótce czeka

na twoją pojebaną chorobe, już nie ma suko lekarstw

psycha rozjebana, czas rozliczeń się zbliża

klęczysz na kolanach, kto tu kogo teraz poniża ?

twój czas się kończy, w furii chcesz rozpłatać gardło

pamiętaj, że mogę zepsuć drogę, przemyśl czy warto

ja zawsze pewny siebie daje to ulicy przez sitko

ty nawijać możesz conajwyżej w dzieciece mikro

takiego gówna po prostu nie da puścić w eter

na rapie nie zarobisz, spróbuj pod nocnym sklepem

dobije cię miłosiernie, przez pache prosto w serce

masz problemy na osiedlu ? ja od tego umywam rece

 

pozdrawiam ;)

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Opublikowano

up.

 

4 pierwsze wersy są pod kategorie przyjaźń. Co mam mówić, jak bardzo płacze po zerwanej przyjaźni ? Diss polega na tym, aby sprawić komuś przykrość, a nie użalać się nad sobą, ewentualnie przeciwnikiem. Dalsze wersy to rozwinięcie. Ostatnie 2 wersy, również pod przyjaźń tylko nie jest to powiedziane wprost. Diss, to nie tekst.

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Opublikowano

[PanHouse]<- głosuję tutaj, ponieważ lepsze flow. Ogólnie tekst lepszy

[blayd3R]<- tekst beznadziejnie ułożony, wersy w różnych ilościach słów, raz rym, raz nie.

Opublikowano

[blayd3R]<- głosuję tutaj, ponieważ napisał to lepiej i tekst jest związany z przyjaźnią

[PanHouse]<- tekst słaby, do tego te rymy, sitko-mikro

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

[PanHouse]<- Lepsze wersy, bardziej Mi się podoba, mimo że mało na temat.

[blayd3R]<- Gdzie masz rymy ?

Ten rap to inny wymiar, z kosmosu biorę każdy panczlajn,
Ciebie podobno nic nie zatrzyma? #Grawitacja
Naginam prawa, rządzę fizyką, istny Newton w wersach,
bo zostawiam Cię na glebie suko.. w cząsteczkach.

Opublikowano

Dziwne, że pojawiają się w głosowaniach osoby, które wczesniej nigdy nie oddawały głosów, pozdrawiam pana hausa..

Opublikowano

oskarżasz mnie o multikonto ? Jestem tutaj już chyba pół roku, nigdy w życiu nie zrobiłem multikonta.

@ edit

i nie prosiłem o głosy.

@ edit2

ZiomQ, chyba się pomyliłeś z głosem. Ja mam rym sitko - mikro. Sitko - inaczej mikrofon

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Opublikowano

[PanHouse]<- Bardziej mi sie podoba, poprostu lepszy

[blayd3R]<- nie podoba mi sie ...

Opublikowano

[blayd3R]<- Dobry tekst, świetna interpretacja tematu

[PanHouse]<- Rymy Częstochowskie, mało nawiązań do tematu

 

Sito.jpg

SITKO

mikrofon-mniejszy.jpg

MIKRO

PS: Faktycznie cośmi tu śmierdzi multikontem, doradzam sprawdzenie przez admina.

 

 

Down : Nie jestem profesjonalistą toteż oceniam to z poziomu właśnie nieznającego się na tym, i jak dla mnie te rymy są chujowe a synonimy mogły być lepiej dobrane.

 

PS: A na żenadę to ty głosujesz...

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

@Up: chcesz udawać profesjonalistę a się gówno znasz. Jak napiszę "Majk" to będziesz myślał że to źle napisane imię, a nie synonim do słowa "mikrofon"?. Żenada.

 

Edit: Wolę na nią głosować, niż ją reprezentować...

 

[PanHouse]<- Dobre Wersy, ciekawy sposób zinterpretowania tematu

[blayd3R]<- Może i nawiązanie do tematu jest, ale słabe. Rymy czasownikowe bądź wgl ich nie ma.

Opublikowano

[blayd3R] <- Podoba mi się, w jaki sposób nawiązałeś do tematu.

[PanHouse] <- Niezły diss, ale przeciwnik był chyba lepszy.

 

 

 

 

Aktualnie wygrywa PanHouse.

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

28 styczeń. Wygrawam 7 : 4. Dzięki za pojedynek, oraz wszystkim którzy głosowali.

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Opublikowano

Wygrywa @PanHouse.

 

Mówisz mi o przyjaźni, nie dla mnie te wykłady

zostawiłeś mnie w potrzebie, ja nie złamie tej zasady

to jest szacunek, którego suko nigdy nie pojmiesz

ja zawsze z ziomkami, do celu po trupach nie dojdziesz !

łopata, piach, ból i cierpienie, to cię wkrótce czeka

na twoją pojebaną chorobe, już nie ma suko lekarstw

psycha rozjebana, czas rozliczeń się zbliża

klęczysz na kolanach, kto tu kogo teraz poniża ?

twój czas się kończy, w furii chcesz rozpłatać gardło

pamiętaj, że mogę zepsuć drogę, przemyśl czy warto

ja zawsze pewny siebie daje to ulicy przez sitko

ty nawijać możesz conajwyżej w dzieciece

mikro

takiego gówna po prostu nie da puścić w eter

na rapie nie zarobisz, spróbuj pod nocnym sklepem

dobije cię miłosiernie, przez pache prosto w serce

masz problemy na osiedlu ? ja od tego umywam rece

 

Gratuluję i życzę powodzenia w następnym etapie!

:)

poniewieramy się czlowieku                      

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...