Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Czy można założyć prywatny server NosTale?


Raff2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.Mam pytanie.Czy jest możliwość stworzenia swojego privka Nostale??

Jeśli tak to proszę o jakiś tutek.Pozdrawiam

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Nie na razie nie zrobisz swojego priva , bo 2 priv (jaki widzialem) powstaje (ale niewiem czy powstanie).

sygnaflippy.png
Opublikowano

Co do wypowiedzi GhostDoga, to zmuszony jestem powiedzieć, a raczej powtórzyć bo dużo razy już mówiłem:

Prywatne serwery to ściema. Był tylko 99nos i teraz jest Kalydo od Gameforge (jeszcze 3dni)... Lecz żadnych innych śmieci nie będzie w najbliższym czasie.

Fajny awatar, też lubię HTF.

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Co do wypowiedzi GhostDoga, to zmuszony jestem powiedzieć, a raczej powtórzyć bo dużo razy już mówiłem:

Prywatne serwery to ściema. Był tylko 99nos i teraz jest Kalydo od Gameforge (jeszcze 3dni)... Lecz żadnych innych śmieci nie będzie w najbliższym czasie.

Fajny awatar, też lubię HTF.

 

1.Kalydo - to nie priv to beta , potem bd normalnie !

2. Nie żyjesz / nie mieszkach w innych krajach - nie znasz ich forum - moga być bardziej popularne niż ty znajdziesz w necie i może są privy a tzreba więcej poszukać lub może powstają !

 

Dziekuję :P

Hejooooo !!!

 

Byłem tu ale mnie już nie ma

:D

Opublikowano

1.Kalydo - to nie priv to beta , potem bd normalnie !

2. Nie żyjesz / nie mieszkach w innych krajach - nie znasz ich forum - moga być bardziej popularne niż ty znajdziesz w necie i może są privy a tzreba więcej poszukać lub może powstają !

 

Dziekuję :P

Gdyby były owe serwery jak rzekłeś, to by były albo na youtube, albo w google. Jak nie ma w google, to raczej nic z tego? ;)

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Gdyby były owe serwery jak rzekłeś, to by były albo na youtube, albo w google. Jak nie ma w google, to raczej nic z tego? ;)

 

Ale jeśli ktos sobie nie zyczy by były reklamowane ja np bym nie hcciał mieć innokrajowców na servie więc reklamy na yt by nie było

 

POZDRAWIAM

Hejooooo !!!

 

Byłem tu ale mnie już nie ma

:D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

na swoim prywatnym serwerze.

 

Jedyne rzeczy, które trzeba pobrać: (Wszystko jest testowane, nie wirus)

- Navicat Lite (Free): http://download.cnet.com/3001-10254_4-1 ... 4a270d8600

- WampServer (Free): http://sourceforge.net/projects/wampser ... e / download

- Ancestra 0.4.1 (Free): http://www.megaupload.com/?d=LDJ7D258 (z WinRAR wyodrębnić wszystkie pliki w folderze)

- WinRAR (40 dni trial): http://www.01net.com/telecharger/window ... s/432.html

 

Po pobraniu go,

1. Skonfiguruj WampServer,

Musisz jedynie kliknąć w lewo i dostępna w Internecie >> może <<

 

2. Navicat Lite configure

. Połączenie => MySQL

b. Wystarczy wpisać nazwę serwera w naszym przykładzie: Force Dragon. Wymień nazwy serwera w moich przyszłych przykładów

następnie "Testuj połączenie"

c. Otwórz Dragon Force (Double Click)

d. Kliknij prawym przyciskiem myszy nową bazę danych (otwarty 2)

e. 1, będzie nazwane: ancestra_other

1, będzie nazwane: ancestra_static

 

=> Możesz kliknąć na nią ponownie: Wykonywanie pliku SQL (przejdź do folderu gdzie wypakowałeś Ancestra):

W ancestra_other Database umieścić ancestra_other

"Ancestra_static" ancestra_static

 

3.In folderu Core, jest "config"

Wymień po = numer, który ma:

 

Game_port = 5555

REALM_PORT = 444

DEBUG = true

USE_IP = true

= Twój IP Hamachi host_ip

MOTD = Wiadomość, że gracz będzie zobaczyć podczas łączenia

MOTD_COLOR = FF0000

SEND_POLICY = false

SAVE_TIME = 30

LOCALIP_LOOPBACK = true

LOG = true

LOAD_ACTION_DELAY = 600

 

 

XP_PVP = śledziona XP w PvP

XP_METIER = śledziona XP dla transakcji

XP_PVM = xp w śledziony PVM

= Spadek śledziony Drop

Kamas znaku = Kamas Drop śledziony

HONOR śledziony = Dla uczczenia mostów

 

DB_HOST = 127.0.0.1

DB_USER = root

DB_PASS =

STATIC_DB_NAME = ancestra_static

OTHER_DB_NAME = ancestra_other

 

MAX_PERSO_PAR_COMPTE = maksymalna liczba konta osobistego przez

USE_MOBS = true

USE_CUSTOM_START = true

START_MAP = Mapa wyjścia (trzy tysiąc sto dziewięćdziesiąt ośmiu ((myślę)) Incarnam Astrub zaap 7411), jeśli nie jest to dla Incarnam daj mi znać

START_CELL = począwszy komórka (na lepsze Incarnam 314)

START_LEVEL = poziom wyjścia

Kamas START_KAMAS = począwszy

ZAAP_ANK = true

ZAAP_INC = true

 

3. Edycja pliku XML w Dofus folderu

Lub folder instalowania Dofus istnieje plik: config.xml

. kliknij prawym przyciskiem myszy a następnie zmodyfikować

b.

config

 

opóźnić value = "500"

wartość rdelay = "3000"

Wartość RCount = "10"

 

Nazwa conf = "Online"

 

Nazwa connserver = "Dragon Force" ip = "localhost" port = "444"

Nazwa connserver = "Dziennik" ip = "213.248.126.11" port = "443"

 

url Dataserver = "data /" type = "local" priority = "3"

url Dataserver = "http://94.125.162.174/dofus/lang/gamedata.ankama-games.com/dofus/" priority = "3"

url Dataserver = "http://staticns.ankama.com/dofus/gamedata/dofus/" priority = "2"

url Dataserver = "http://gamedata.ankama-games.com/dofus/" priority = "1"

/ Conf

 

cacheAsBitmap

Element cache = "ExternalContainer / InteractionCell" value = "false"

Element cache = "ExternalContainer / Ground" value = "false"

Element cache = "ExternalContainer/Object1" value = "false"

Element cache = "ExternalContainer/Object2" value = "false"

Element cache = "ExternalContainer / Zone" value = "false"

Element cache = "ExternalContainer / Wybierz" value = "false"

Element cache = "ExternalContainer / Grid" value = "false"

Element cache = "ExternalContainer / Wskaźnik" value = "false"

Element cache = "GAPI / UI" value = "false"

Element cache = "GAPI / UITop" value = "false"

Element cache = "GAPI / Popup" value = "false"

Element cache = "GAPI / UIUltimate" value = "false"

Element cache = "GAPI / Kursor" value = "false"

Element cache = "mapHandler / tło" value = "false"

Element cache = "mapHandler / komórki / Ground" value = "false"

Element cache = "mapHandler/Cell/Object1" value = "false"

Element cache = "mapHandler/Cell/Object2" value = "false"

Element cache = "mapHandler / komórki / ObjectExternal" value = "false"

Element cache = "Obszar / Zone" value = "true"

Element cache = "Strefa / Wskaźniki" value = "true"

cacheAsBitmap

 

config

 

4. Uruchom swój serwer

Kliknij na Start w Twoim Ancestra plików.

Serwer jest gotowy, ale pusty!

Opublikowano

Niezly odkop,chyba pomogles kolesik, napisz tut mozliwe ze wiecej osob szuka takich informacji.Pozdrawiam

kunshi.jpg

 

Sygnatura jest mojej roboty <3 Chcesz podobną ? :)

Opublikowano

yy szkoda ze linki od kolesika juz nie dzialaja ale nawet w takie glupie nosville bym se pobiegal xD

Aktualna Postać: Mag 42lvl+ 36job, New Finesia, NosTalePL

Stare Postacie: Hanatsu 57lv, Hatsue 59lv, zabojca55 69lv, zabojca56 62lv

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...