Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z jakim itemem lepiej zacząć gre shaco?


ViiperPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Tak jak w temacie i chodzi to to że na początku składam shaco latarnie i dlatego kupuje zbroje(to chyba sie nazywa pancez w lolu ale nie wiem) i okolo 5 potow na początek i sie pytam czy nie lepiej zacząć z doranem? Na linie nie na jungla

Więc doran blade czy zbroja i 5 potow?

zbyt duża

Opublikowano

Zbroja, 5 potow ( jeśli chcesz się trzymać dłużej w jungli ), ewentualnie buty + 3 poty ( jeśli chcesz szybko gankować ).

 

Hp z dorana ci nie potrzebne, lifesteal masz z masterek, ad ci nie potrzebne chyba ze do gankow, (ale mov speed > ad).

Opublikowano

Najlepiej Butki albo Doran Ring. Nie polecam Blade'a. Ewentualnie miecz za 415 a potem z tego latarnie.

Gość Menesterowy
Opublikowano

Na linię? Shaco na linię? Shaco only jungle, only!

Buciki + 3 potiony.

Stawiasz boxy na redzie, dobijasz tylko małe minionki, a potem lecisz na blue.

Dzięki butkom możesz zgankować mida lub top'a bez większego problemu.

Opublikowano

Na linię? Shaco na linię? Shaco only jungle, only!

Buciki + 3 potiony.

Stawiasz boxy na redzie, dobijasz tylko małe minionki, a potem lecisz na blue.

Dzięki butkom możesz zgankować mida lub top'a bez większego problemu.

 

Po nerfie już nie ma sensu.

 

Ja jestem tego zdania co panowie wyżej, 3x potki _ butki

Opublikowano

Na linię? Shaco na linię? Shaco only jungle, only!

Buciki + 3 potiony.

Stawiasz boxy na redzie, dobijasz tylko małe minionki, a potem lecisz na blue.

Dzięki butkom możesz zgankować mida lub top'a bez większego problemu.

 

Po Nerfie zabawek (czas trwania obniżony z 90 sek. do 60 ) już raczej tego nie zrobisz , chyba że przy full flat runach . Shaco wciąż jest dobrym junglerem , ale już nie takim jak kiedyś :/ Ja na start proponuję buty + 3 poty i zacząć od Blue .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...