Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Co zrobic zeby widziec bronie i zbroje w kmr modzie na serwerze teriana


Netrodal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli ten serwer ma niezabezpieczony klient wypakuj locale i weź Item_proto i item_list.txt i te dwa pliki wklej do folderu mod tam gdzie masz zainstalowanego Kamer Mod'a i pliki z pack też wklej

I jak masz Connect Helper to musisz tam dodać żeby w Item_list i Item_proto wybierało te pliki tego serwera

Opublikowano

A nie lepiej:

Connect Helper

Znajdujesz tam ten serwer

2x razy klikasz i ta masz Item_proto i item_proto.txt (Lub teriana)

i ustawiasz na item_elite item_elite.txt lub item_lathia item_lathia.txt (Ja na Venise mam ustawione lathie ;p Zależy jeszcze od serwera czy posiada takie itemy)

 

PS:Mi teriana na Kamer nie działa a bym pograł ;/

 

 

sygna.png

Opublikowano

Ja nie umiem zbytnio tego rozpakowywac

Gdyby mogl ktos upnac mi zrobione locale,ja moge upnac te z clienta,zeby ktos mi zrobil bo bardzo potrzebuje

sstwc.jpg

Opublikowano

Masz:

http://www.multiupload.com/T5VPGGMVBZ

Skan:

https://www.virustotal.com/file/d1140169b5867199540c4a1c2921d6c0cd2c240cc1626be0b01ee6ec4aa2f7b6/analysis/1326927820/

Mam nadzieje że dasz sobie dalej rade jak coś pisz PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...