Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] W czym nagrywać filmiki ?


jasio1994

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam takie pytanie w czym nagrywać filmiki z darkorbit ?? mam hyperCam 2 i jest lipa proszę o pomoc bo robię niedługo wylocik jeszcze kbocik dobije do trzydziestego szóstego PP i lece bo białki mam 723tyś i rsb 34tyś więc filmik będzie :D

czekam na wasze propozycje

Za pomoc oszywiście nagradzam_LAIKIEM +

Opublikowano

Jejaś to wystarczy filmik trochę przyśpieszyć i masz płynnie .. :P

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Opublikowano

Vegas Pro 10.0

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Opublikowano

Dobra, nie znacie się.

Hyper Cam to lipa zgadzam się.

Ja osobiście polecam SONY VEGAS.

Jest wersja demo , a pełna płatna.

Niestety po ANG ;)

Aby zobaczyć opis kliknij Spoilera !!

 

 

Życie to bułka z dżemem, jak coś nie pasi to robisz nową.

 

Nazywam się...

GhostE

Elitarny członek do spraw specjalnych.

S.Z.K.O.Ł.A - SPECJALNY ZAKŁAD KARNO - OPIEKUŃCZY ŁĄCZĄCY ANALFABETÓW

 

Szkoła to też CS.

 

Dyrektor - HeadAdmin

Nauczyciel - Admin

Uczniowie - Gracze

Ściągi - Cheaty

Klasy - Serwery

Dzwonek - zmiana mapy.

 

Opublikowano

Dobra, nie znacie się.

Hyper Cam to lipa zgadzam się.

Ja osobiście polecam SONY VEGAS.

Jest wersja demo , a pełna płatna.

Niestety po ANG ;)

 

 

To chyba ty sie nie znasz :) No chyba że vegasem da sie nagrywać ale nie wydaje mi sie .

Ja obrabiam w camtasia 7 bo mi keygen do vegasa nie działa .

Opublikowano

Vegasem da się nagrywać ;)

Aby zobaczyć opis kliknij Spoilera !!

 

 

Życie to bułka z dżemem, jak coś nie pasi to robisz nową.

 

Nazywam się...

GhostE

Elitarny członek do spraw specjalnych.

S.Z.K.O.Ł.A - SPECJALNY ZAKŁAD KARNO - OPIEKUŃCZY ŁĄCZĄCY ANALFABETÓW

 

Szkoła to też CS.

 

Dyrektor - HeadAdmin

Nauczyciel - Admin

Uczniowie - Gracze

Ściągi - Cheaty

Klasy - Serwery

Dzwonek - zmiana mapy.

 

Opublikowano

Kurde, zrozumcie. HyperCam daje wam moc ustawień, kwestia jak je wykorzystacie.

Osobiście polecam 60 klatek nagrywać :) Ale to też zależy bardzo od karty graficznej :D

Musicie znaleźć świetne ustawienie. 60 klatek jest dobre dla nowych kart graficznych,

ale na starsze nie polecam. Daje to też możliwość robienia spowolnień, które nie będą

klatkować, ani nie będą rozmazane :)

EXPmIpC.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...