Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Automatyczne Zbieranie Sztabek i Oddawanie Expa


HeinekenTrade

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

Dziś chciałbym wam opisać fajny i przede wszystkim szybki sposób na zbieranie sztabek i oddawanie expa na gildie

:D, a wiec zaczynamy. Będzie potrzebny nam

  • Mod Tk
  • Tasket

Link:

Do Mod Tk

http://metin2mod.tk/ml2010sf.html[/color]

Do Tasker'a

http://download.komputerswiat.pl/akcesoria-i-narzedzia/automatyzacja-pracy/tasker

A Teraz mała instrukcja:

  • Pobieramy Moda i Instalujemz go do głównego folderu z grą.
  • Odpalamy metina przez metin_mod (W zależności od wersji moda)
  • Wybieramy swój serwer z pośród listy
  • Logójemy się
  • Klikamy F6 (Pojawi nam się konsola moda (haka) na dole mamy takie różowe okienko klikamy w nie i wpisujemy tam 10
  • Następnie w oknie czatu wpisujemy komende /cguild (komenda ta pozwala zrobic nam gildie od 1 lv, nie zapomnij o 200k na stworzenie jej)
  • A nasteepnie po pobraniu taskera włańczamy go i klikamy Record program od tego czasu zapamietuje róchy myszki a wieć co to nam daje? ustawiamy na metku mały ekrai i po wciśnięciu Record Do okoła naszej postaci jeżdzimy myszka take kułeczka robimy różnej wielkości
  • A nastepne klikamy Stop
  • Wracam do konsoli moda F6 i zaznaczamy opcje drop hack
  • Nastepnie w oknie czatu wpisujemy komende /expbot i klikamy on
  • Taskera włańczamy na Strat (Możeby tam wybrać liczbe powtórzeń np 9999999

I Exp bot powinien expic a tasker zbierać sztabki dziekuje do widzenie myślę że pomogłem

Myślę że pomogłem daj +

Opublikowano

Ten sposób to chyba każdy już zna. Ściągnąłeś go z forum pandorymt2.

 

Siema

Dziś chciałbym wam opisać fajny i przede wszystkim szybki sposób na zbieranie sztabek i oddawanie expa na gildie

:D, a wiec zaczynamy. Będzie potrzebny nam

  • Mod Tk
  • Tasket

A i do tego to chyba Tasker nie Tasket.

Nie wchodzę na to konto, jak coś chcesz pisz do ~Bardas~

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...