Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INFO] Czas na wydanie pozostałości kuponów!


Grasu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak więc G1 postanowiło przestrzec nas, że event z kuponami niedługo dobiegnie końca. Żeby nie być stratnym lepiej teraz wydać resztki kuponów, ponieważ później nie będzie już takiej możliwości. Oto ich notka:

 

Bojownicy,

 

System wymiany kuponów wprowadziliśmy kilka tygodni wcześniej, mamy nadzieję że zdążyliście już nacieszyć się tym eventem wink.gif

 

Czas wydawania kuponów niedługo dobiega końca!!!

 

Dla waszej informacji, Coupon System będzie usunięty na dniach, wraz z nadchodzącym patchem (który może nastąpić w środę w zaplanowanej konserwacji lub w najbliższy czwartek).

 

Jeśli podsiadasz niewykorzystane kupony, pośpiesz się i wymiń je na dowolne rzeczy, zanim event dobiegnie końca!

 

Nie pozwól by twoje kupony się zmarnowały......

 

Graj i wymieniaj kupony dostępne na twoim koncie.

32354141673387527780.png

Opublikowano

Dzięki za Info bardzo dobrze bo mam 70Cuponów i je dziś wydam łap lajka

 

@Edit Dam ci jutro bo dziś wyczerpałem limit :P

 

 

@DOWN

To znaczy że jutro będzie nowy Patch ?

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

dobre info lap like, ale chodzi o dzisiejsza srode lub jutrzejszy czwartek ?

 

Najprawdopodobniej o dzisiejszą środę, ponieważ u nich jest czas 9 godzin do tyłu, także tam środa dopiero się zaczeła. Zapewne zrobią w nocy w środę ich czasu - czyli u nas jutro ^.

 

# wyżej

na pewno konserwacja serwerów, czy patch tego nie wiem ...

32354141673387527780.png

Opublikowano

Szczerze mówiąc do dobrze ze już ten event się kończy, bo mnie on wkurzał. W większości to, że na MG3 trzeba było sobie samemu 5slot kupić -.- No ale już wydam te resztki kuponów na tego magnuma :D

Opublikowano

14:51 Dalej nie dziala, moze do wieczora sie z tym wyrobia, bo chcialem sobie nowo zakupionym AW pograc -.-

odalup78ab6.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...