Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Zmiana wymagań wejścia na serwer Charlie


Flinn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po dzisiejszej konserwacji, zostały zmienione wymagania do wejścia na serwer Charlie.

Od teraz by tam wejść, trzeba spełnić te wymagania:

 

- K/D maksymalnie 5.0

- Minimalna ranga na wejście na serwer to od teraz PFC

icon_private_first.gif

 

Daję to tu info, ponieważ nie każdy może to zauważyć, zostało to podane w informacji o zakończonej konserwacji:

http://en.combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/News/Notice&BoardIDX=1825

 

Według mnie zostało to wprowadzone, po to, by uniemożliwić wejście na serwer graczom z Life

Takerem. Teraz pewnie Alpha i Bravo będą roić się od hackerów.

Specjalista
Opublikowano

no to teraz wszystk bombing runy na charlie! :D

ale troszke lipa bo do tej pory charlie był mało zatłoczony a teraz więcej bydła będzie tam grać

jak miałem lagi to szedłęm zawsze na charlie bo tam nigdy nie było :>

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Opublikowano

Wreszcie robią coś z hackerami ;)

Zmniejsza się ryzyko natrafienia na hackera na tym serwerze ;)

To mi się podoba :D

 

Co za fail...

A wiesz, że hacker może wejść jak ma KD 1.0 ?? I nabije sobie 20.0 ?

Dla mnie to bez sensu bo tak czy siak nikt tam nie gra...

Opublikowano

Jeśli nexon w jakikolwiek sposób chce walczyć z hakerami to niech pracują maxymalnie nad HS ...

napewno większość graczy ucieszy zmniejszona liczba haków niż jakaś nowa bezsensowna giwera za nx ...

sygnayr.png
Opublikowano

I gówno to da. Wszystko jest do złamania. Jak na Battlefiled 3 gdzie PB pilnuje by haków nie było jest masa telekillerów? Weż mnie nie osłabiaj hakują i hakować będą dalej.

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

@up ale bardziej nexon ucieszy sie z nowej broni ktora kupia za nx niz wywalenie z gry hackow

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...