Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak ładnie Szybko zarobić na Metin2.pl około 3kk =]


Trol.:*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrobiłem mały TuT'ek jak w Metin2.pl zarobić szybko kasę więc zaczynamy =]

 

 

 

1.Kupujemy 200 Dużych Nieb.Pot

2.W Sklepie rozkładamy je po 1 na 1 kratkę

3.4 poty dajemy za 200k lub więcej .

4.Inne poty dajemy za 1 yang =]

5.Czekamy z 10/15 min =]

6.Kasa jest =)

 

 

U mnie na Gromo działało miałem około 5kk ;d

Opublikowano

Nie zawsze znajdą się takie noobki. A tak poza tym to nic nowego. A więc Lajak nie będzie.

Z fartem dla dzieciaków na osiedlach,

bo nawet Ci z szarych blkoów mają Wielkie serca.

Jt6Q7Jv.png

Opublikowano

No wiesz... Muszę przyznać, że Twój sposób jest naprawdę... Śmiechu warty ^^

Nikt się na to nie nabierze... Mogłeś to robić 3 lata temu, ale nie teraz... Teraz to już nawet na ryby nie chcą sie nabrać, a co dopiero na poty... Muszę przyznać, że te dzieci, które grały na moim s15 ;3, ok. 3-4 lata temu dawały sie nabrać, ale teraz już trochę się połapali o co chodzi i nie da rady... Beznadziejny tut ;x

 

@up

Hmm... ja myślę czy ktokolwiek by się teraz znalazł xD... Wszyscy są ostrożni teraz.

Tak samo jak up.. Lajka za tuta nie będzie.

Opublikowano

Ale czy ja na lajki =] Chciałem się podzielić =] A na Metin2.pl jest ołoło dużo N00b'ków ;D

 

 

Robiłem wczoraj o 19 na s.10 :D

Opublikowano

Ale czy ja na lajki =] Chciałem się podzielić =] A na Metin2.pl jest ołoło dużo N00b'ków ;D

 

 

Robiłem wczoraj o 19 na s.10 :D

 

M.in miałeś na myśli siebie?

Z fartem dla dzieciaków na osiedlach,

bo nawet Ci z szarych blkoów mają Wielkie serca.

Jt6Q7Jv.png

Opublikowano

-_- Nie siebie -_- FacePalm xD Np. Ciebie =3

 

Twój poziom pokazują twoje Emotikony. For EvA ^^

Z fartem dla dzieciaków na osiedlach,

bo nawet Ci z szarych blkoów mają Wielkie serca.

Jt6Q7Jv.png

Opublikowano

@up

Pewnie i siebie miał na myśli... zaraz poproszę jakiegoś moda o zamknięcie tego tematu... zbędny spam zaczyna się robić.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

"HOLERA SZYPKO MUSZE NAKUPIĆ POTY SOM PO JEDEN JANG, NIE BEDE PACZAŁ NA INNE POTY BO NA PEWNO WSZYSKIE SOM PO JEDEN JANG O HOLERA ALE UTARG BEDZIE!!"

 

Taki sposób myślenia musiałby przedstawiać człowiek, który miałby sie nabrać na ten sposób.

Nie dość, że teraz yang są 100x mniej warte niż kiedyś to jeszcze osoba z takim myśleniem nie byłaby noobem a osobą mocno upośledzoną.

CX7Rrj.png

Opublikowano

Ja to jak w eq mam po 10/20 potów nawet 50 to je wywalam z eq i dokupuje 200.

Więc nie wiem kto ci kupi 1 pota za 1 yang. Jakiś dzieciak. Ale skąd weźmie on te 5/10kk? Z psów? Nie. Ten pot zostanie ...

Opublikowano

temat do zamknięcia przecież spam tu się robi jak cholera ;o

<p>ramos9.jpg

 

                          <span rel='lightbox'>

Opublikowano

lol, tego sposobu to ja używałem w 2009 roku, byłem jednym z pierwszych, którzy w ogóle go znali o.O Zresztą po 2 miesiącach każdy znał już ten sposób i nikt się nie nabierał <_<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...