Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Call of duty MW3 wersja piracka czy chodzi multi?


DeyJay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam od kolegi piracką wersje Call of duty mw3 reloaded spolszczoną.

Czy będzie na niej chodziło multi bez steam?

Pytam się czy nie kupić call of duty jeżeli nie chodzi

Opublikowano
Z góry uprzedzam, że poradnik nie jest sprawdzony przeze mnie (ponieważ nie mam z kim tego sprawdzić) ale prawdopodobnie działa w 100%.

 

A wiec zaczynam

 

Najpierw ściągamy 2 pliki:

[url="http://www.tunngle.net/index.php?l=en#l=en&pg=downloads"]http://www.tunngle.n...en&pg=downloads[/url]

instalujemy ten program i musimy sie zarejestrować na nim

 

Następnie ściągamy craka do mw3

[url="http://www.multiupload.com/XKLBDAUY33"]http://www.multiupload.com/XKLBDAUY33[/url]

 

jak rozpakujemy wklejamy te 3 pliki bezpośrednio do folderu z gra

 

Następnie odpalamy program tunngle jak sie zładuje i zalogujecie wpisujecie w wyszukiwarce tego programu modern warfare 3 i następnie wyświetlą wam sie z boku serwery wchodzicie modern warfare 3 coop. Zarówno jeden gracz i drugi musicie sie znajdować na tym servie

 

I teraz jeżeli pierwszy gracz ma być hostem wchodzi do folderu z gra i odpala plik o nazwie TeknoMW3 i zaznacza fajką tylko I am the host i klika sart game i włącza mu sie gra wybiera operacje specjalne i czeka na drugiego gracza

 

A drugi gracz też musi odpalić plik Teknomw3 i wpisać IP adres pierwszego gracza (hosta) a pierwszy gracz musi mu podać te ip z programu tunngle znajduje sie te ip na samym dole w lewym rogu

Nie da sie skopiować ip trzeba wpisywać ręcznie i kliknąć start game i powinno was połączyć w grze

 

Życzę powodzenia

 

 

Jeżeli ktoś nie ogarnął mojego poradnika polecam obejrzeć ten film i wszytko będzie jasne

 

 

Źródło : peb.pl

Ten rap to inny wymiar, z kosmosu biorę każdy panczlajn,
Ciebie podobno nic nie zatrzyma? #Grawitacja
Naginam prawa, rządzę fizyką, istny Newton w wersach,
bo zostawiam Cię na glebie suko.. w cząsteczkach.

Opublikowano

MP na piracie nie działa !!

 

 

Sprawdziłeś?

Z MW2 nie było problemów.

Co prawda AlterIWnet na to pozwolił, no ale może i tutaj działa.

Ja niestety nie mam gry, żeby sprawdzić.

Ten rap to inny wymiar, z kosmosu biorę każdy panczlajn,
Ciebie podobno nic nie zatrzyma? #Grawitacja
Naginam prawa, rządzę fizyką, istny Newton w wersach,
bo zostawiam Cię na glebie suko.. w cząsteczkach.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...