Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

* 500 Slotów * !][Wersja 1.1][No-Lags][Działki/Iconomy/Królestwa/Zamki][24/7][Factions][Nowy]


SrałyMuchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

11389517.png

 

 

 

 

opish.png

 

 

 

 

Możemy tworzyć frakcje/gildie, rożne rzeczy,wojny gildii,królestw,wszystko na co masz ochotę,lecz dopasujmy się w klimat średniowiecza.

Możemy grac zwykłym wiesniakiem jak kto woli,być paniczem,księciem,królem.

Twórz własne królestwo i zbieraj swoich ludzi ! W grze jest dostępna waluta

Pomocni administratorzy,rozdajemy cuboidy :)

 

 

 

Dalsze Informacje :

 

 

Typ Serwera :

 

Survival/Bulid/FreeWorld + RPG

 

Ilość slotów :

 

Dzisiaj kupilismy nowa maszyne z łączem 1 GB/S

 

Team Serwera :

 

[Ha]Diego

[HA]Venom

 

Poszukujemy !

 

Dokładny Opis :

 

- Serwer stoi na wersji minecrafta 1.1.0 !

 

WL - / ON

Premium - OFF/ Serwer na wszystkich

PvP - OFF ( włączane tylko podczas specjalnych eventów:) )

Potwory: OFF

Zwierzęta: ON

Cheaterzy: Banowani na IP ze wszystkich serwerów.

Wybuchanie creeperów: OFF

Przenoszenie bloków przez Endermanów: OFF

 

PVP : ON

 

TNT : OFF

 

LAWA : OFF

 

Serwer zabezpieczony !

 

 

 

 

Mamy własne forum i stronkę,info na serwie

 

 

 

teteter.png

 

Adres IP :

 

87.98.216.164:25555

 

 

Zapraszamy do wspólnej Gry

 

Zapraszamy nowe pluginy na expienie !

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Proszę o dodanie : TeamSpeakUser .

 

Serwer chyba wyłączony juz włączony !

 

Administracja bardzo miła !

 

Serwer ma lagi !

Nie polecam ten 1GB/s to chyba bez przewodowy ...


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

PVP po to off zeby jak idziesz sobie z np. x15 diamentu nie dojebal ci koles z miecza i masz po djamentach

PS : wgrajcie jeszcze MoneyDrop z pluginow

Jak jest WhiteLisa to prosze o dodanie Mojego nicku :Nudle

Opublikowano

Nie polecam ! LAGI LAGI I LAGI. myslalem ze bedzie fajny serv ale nie wybuchaja creepery nie ma tnt nie wolno krasc jest lwc jak na rp .. to po cholere sa gilidie ..

 

@Krekis

Na tym polega gra zeby zabijac i okradac a zwlaszcza jak sa gilidie

 

 

"Możemy tworzyć frakcje/gildie, rożne rzeczy,wojny gildii,królestw,wszystko na co masz ochotę"

yyyy jak tu nawet pvp nie ma -.- to jak wojny gilidi ??..

Opublikowano

Dodaj szykujPlecy

71980847649594293132.png

"Na majku, ziom targam wszystko jak tajfun
z Hawajów, to flow jest pierwszą iskrą pożaru.
Idź stąd, nie czaruj. U mnie wszystko jest nice tu.
Mam to coś, BO Twój wzrost, to moje IQ."

Opublikowano

Ktoś wszedl na moje haslo, i sie już zarejestrował <facepalm>. Mozesz zresetowac tamto konto... Podam Ci na pw jakie chce.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...