Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM]Loganie przy biciu moobów z Nowych broni


Shizun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Na moim serwerze, zostały prowadzone nowe bronie. Niestety nie mam linku do tematu, mogę jedynie powiedzieć, że ich id do od 6010 do 6419.

Problem polega na tym, że gdy biję jakąś epicką bronią mooby z postaci gracza, to po chwili wywala do okna logowania, przy gm tak nie ma. Dlaczego tak się dzieje? Czy jest jakieś rozwiązanie?

 

Proszę bardzo o pomoc i pozdrawiam.

Opublikowano

Z tego co pamiętam jest to konflikt między type broni na serverze ,a type w wpiscie w item_proto klientowym.

Sprawdź czy są takie same ;)

Opublikowano

I w Item_proto klientowym jest type 1 i w bazie type 1

 

Edit.

Ma ktoś jakiś pomysł??

Opublikowano

wpisz w grze:

 

/reload

 

a potem:

 

/reload q

 

mi to pomogło.

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/534195-dlepiki-jak-na-xenox-katana-zatruty-v2-i-inne/page__p__3804863#entry3804863

Pewnie chodzi o nie.

Są pod pliki 2008.

U mnie wszystko działa należycie.

Opublikowano

Wywala Cie do okna logowania ponieważ szybkość ataku jest za wysoka wynikiem czego jest wywalenie do okna logowania ;-)

 

W Navicacie w item_proto szybkość ataku ma id 7

 

Szybkosc ataku 7

 

tu masz id bonusów :

 

(ID Bonów Navicat zakladka: Player >> Item):

 

 

Max PŻ 1

Max PE 2

Energia Życiowa 3

Inteligencja 4

Siła 5

Zwinność 6

Szybkosc ataku 7

Szybkość Poruszania się 8

Szybkość Zaklęcia 9

Regeneracja PŻ 10

Regeneracja PE 11

Szansa na Otrucie 12

Szansa na Omdlenie 13

Szansa na Spowolnienie 14

Szanasa na krytyka 15

Szanasa na przeszywke 16

Silny przeciwko Pół-Ludzion 17

Silny przeciwko zwierzetom 18

Silny przeciwko Orkom 19

Silny przeciwko mistykom 20

Silny przeciwko nieumarlym 21

Silny przeciwko diablom 22

Obrażenia absorbowane przez PŻ 23

Obrażenia absorbowane przez PE 24

Szansa na Kradzież PE 25

Szansa na Kradzież PŻ 26

Szansa na Uniknięcie strzały 28

Odporność na Miecze 29

Odporność na 2-Ręczną 30

Odporność na Sztyety 31

Odporność na Dzwony 32

Odporność na Wachlarze 33

Odporność na Strzały 34

Odpornosc na Ogień 35

Odpornosc na Błyskawice 36

Odporność na Magie 37

Odporność na Wiatr 38

Blok Ciosów 39

Odbicie ciosow 40

Odporność na Trucizny 41

Szansa na BONUS Doś. 43

Szansa na podwójna ilosc YANG 44

Szansa na podwójna ilosc Przedmiotów 45

Niewrazliwy na Omdlenia 48

Wartość Atak 53

Silny przeciwko wojownikom 59

Silny przeciwko Ninjom 60

Silny przeciwko Surzom 61

Silny przeciwko Szamanom 62

Silny przeciwko potworom 63

Umiejetności 71

Srednie 72

Odporność na Wojownika 78

Odpornośc na Ninje 79

Odporność na Sure 80

Odporność na Szamana 81

46 - Mikstury (ileś) % efekt podniesiony

47 - Szansa na odzyskanie PŻ

48 - Niewrazliwy na Omdlenia

49 - Niewrazliwy na spowolnienie

50 - Niewrazliwy na Upadek

Opublikowano

@Up coś słabo się znasz, broń może dawać 200 szybkości ataku po stronie serwera, a i tak nie będzie logać, po 200 szybkości ataku więcej się nie dodaje tzn. przy 300 bije jak przy 200.

Jeśli koleś jedzie na modzie to może mieć ponad 200 i dlatego kicka.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...