Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Baza Danych] Zwiększanie dropu itemów w Navicat


Yukimura

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was serdecznie!

 

 

Przeglądając forum natknąłem się na ludzi którzy mają problem ze zwiększeniem dropu itemów z mobów. Jest na to prosty sposób:

1.Włączamy nasz serwer w Microsoft Virtual PC

2.Włączamy Navicat

3.W Navicat łączymy się z bazą i wchodzimy w "player"

4.Robimy kopię mob_proto, pojawi nam się zapewne mob_proto_copy

5.Teraz klikamy na Query/Zapytanie i New Query/Nowe Zapytanie

6.Gdy pojawi nam się takie okno

 

screenlj.png

 

7. Wpisujemy tam

 

UPDATE player.mob_proto_copy SET drop_item=drop_item+70000 ;

 

zamiast "70000" możemy napisać inną liczbę np. 20000 lub 120000

 

8.Powinniśmy mieć to tak:

 

screen2am.png

 

9.Klikamy Run, jeżeli nie wyświetli nam się żaden error to znaczy że dobrze to wgraliśmy

10.Usuwamy mob_proto i zmieniamy nazwę z "mob_proto_copy" na "mob_proto"

11.Teraz w freeBSD wpisujemy:

 

./stop

 

następnie

 

exit

 

znowu się logujemy

 

 root 

 wasze hasło 

 

 /etc/rc.d/netif restart 

 

 reboot 

<--- Po tej komendzie normalnie włączamy serwer i jeżeli poprawnie się uruchomi, działa :)

 

Jeżeli pomogłem daj + :)

noobpng_nrhrpqs.png

[EPG]DoveR

Opublikowano

co ma do dropu navicat, skoro ustawia się go w mob_drop_item.txt ? :huh:

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

a mi sie wydaje ze Drop_item jest od tego ze dropi ulepszacz :P np jak tam wstawisz do psa 189 to dropnie ci truta

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

dokładnie, up ma rację. tam jest id itemu, który leci jako 'główny' z moba, dzięki temu nie trzeba tego ustawiać w pliczkach. wpisanie tam liczby nic nie da.


 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

a drop takich jak miecz +0 itp. to w common_drop_item a w etc_drop_item ustawia się drop ulepszaczy...

Opublikowano

hmm takiego poradnia czasem nie było już?

[center][img]http://oi42.tinypic.com/2evrhgx.jpg[/img][/center]

Opublikowano

hmm takiego poradnia czasem nie było już?

 

nawet jak by był to po co jak to nie działa...

w navi możesz ustawić tylko Drop Yang i Exp.

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

A nie latwiej jest bez duplikowania i zmieniania nazwy ? (Tak wiem chwilka czasu ale zawsze lepiej dla tych leniwych:P) Zmieniacie zapytanie z:UPDATE player.mob_proto_copy SET drop_item=drop_item+70000 ; na :

UPDATE player.mob_proto SET drop_item=drop_item+70000 ;

nanicz.png


  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A jak wpisze:

 

UPDATE player.mob_proto_copy SET drop_yang=drop_yang+70000 ;

 

To wtedy mi zwiększy szanse na wypadnięcie z mobów yang. Bo szukam właśnie takiej komendy. Nie żeby zwiększyć drop yang, bo to juz wiem, ale żeby zwiększć szanśe na wypadnięcie yang z mobów.

UnStoppable / Arkitev


   11096643_1585863995002435_18833699738652


 


      

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...