Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

_FTP_FilePut() wysyłanie pliku 'z pamięci'


xenex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie chcę Tworzyć kolejnych tematów więc aktualizuję stary temat

 

Więc mój problem. Mam tekst w zmiennych, chcę go wysłać na ftp.

 

Muszę pisać FileWrite... blablabla i go wysłać (co umiem)

 

Lecz chodzi mi, aby nie zapisując pliku wysłać go na FTP, czy to jest możliwe?

 

 

stary temat dla ciekawskich w spoilerze

 

 

Do przetworzenia mam ciąg znaków

 

$chars = "|aaa|bbb|ccc|ddd|eee|"

 

aaa, bbb, itd się zmieniają oczywiście, anyway

 

Aby podzielić to wszystko użyłem

 

 

Local $userdata = _StringBetween($chars,'|','|')

 

Ok. powinno grać, ale...

 

Msgbox(0,'',$userdata[0]) - wywala MSGBOXa z 'aaa' - pięknie

Msgbox(0,'',$userdata[4]) - powinien wywalać msgboxa z 'eee', a wywala

 

 

(71) : ==> Array variable has incorrect number of subscripts or subscript dimension range exceeded.:

 

Brawo, przecież te wszystkie array variable definiowały się poprzez Local, co jest nie tak? -.-

 

 

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

do tego użyj

stringsplit(tekst, '|')

po użyciu na tym stringu

_StringBetween($chars,'|','|')

wynik powinien być taki

ar[0]  "aaa"
ar[1]  "ccc"
ar[2]  "eee"

 

PS. żeby sprawdzać zawartość tablicy używaj _arraydisplay()

Opublikowano

do tego użyj

stringsplit(tekst, '|')

 

Haha, dzięki, pierwotnie to nie miało tak wyglądać, dopiero później wpadłem na ten pomysł i nie pomyślałem, że może być inaczej :)

 

zamykam ;]

dzięki ;]

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Jest to możliwe, jednak nie w WinInet'owej implementacji (z której korzystasz używając AutoItowych UDFów: http://msdn.microsof...esktop/aa384170)

 

cURL udostepnia taką opcję, jednak nie istnieje żaden AutoItowy wrapper do niego.

 

Możesz bawić się w Dll Management, jednak nie za bardzo Ci się to opłaci ( zachodu dużo, a zysk znikomy, gdyż - jeśli umieścisz tymczasowy plik w katalogu @Temp - użytkownik i tak nie zauważy różnicy ).

Ta sygnatura jest pusta.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...