Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] Nie mogę wyciągnąć pong O.o


pankal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, usiłuję dodać serwer do kamer moda, lecz nie mogę. Wiem jak to się robi itd. - nie w tym problem. Problem pojawia się gdy chcę wyciągnąć pong. Próbowałem 3 sposobami i nie mogę o.O . Pong jest zabezpieczony, ale nie wiem w jaki sposób. Tam gdzie ma się wyświetlić pong (administracja jest bardzo miła :)) wyświetla się przepiękny napis "nachujcitenpong3" Jak dostać dobry pong. A może ten jest dobry xD...?

Opublikowano

No to chyba nie dostaniesz pongu, kiedyś szukałem i nie znalazłem.

Nie wchodzę na to konto, jak coś chcesz pisz do ~Bardas~

Opublikowano

Up dzięki, ale poczekam na wypowiedz osoby, która zna odpowiedz na mój problem :D.

 

 

@Edit. Serwer właśnie padł. Wiedzialem ze admini to banda dzieciaków :). W sumie to nieaktualne... Ale z ciekawości ktoś by mógł mi powiedzieć jak ominąć te zabezpieczenia :). Będą lajki. :D

Opublikowano

dzisiaj z ciekawosci odpalilem ten serw na kamermodzie wlasnie z tym pongiem i smigal bez problemu az do offa takze nie wiem w czym problem. report mieli standardowy jbc.

Już niedługo moja MAZDA 323F BA będzie wyglądała tak:

 

max_100.jpg

 

 

WALNIJ + TO NIE BOLI

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...