Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Bot działający na PandoraMT2


Viesiu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

ściągłem chyba już wszystkie dmg haki itp nic mi nie chodzi .... kamer mod też odpalam kamer moda czarny ekran i nic więcej ;/

 

z góry dzięki za pomoc !

sygna1.png
Opublikowano

to raczej nie ta wersja metka wgl ;p

na pandoramt2 nie ma hshielda tylko główny mój problem to nie wiem jak ominąć patchowanie ...

sygna1.png
Opublikowano

Otwierasz notatnik i piszesz:

start metin2.bin

a następnie zapisujesz jako "metin2.bat" i masz obejście :D

 

A co do Botów i Hacków to działa większość tych co na PL'u bo sam ich używam!

ps. ten co kolega up dał też chyba działa!

 

edit1: Jak grasz na hackach tych z PL'a nie musisz używać obejścia bo odpala się je poprzez Injecktor'y!

edit2: MultiHack od KaMeR'a chyba też działa! :D


Opublikowano

no dobra, a jak byśmy omineli to patchowanie i pobieramy klienta i omijamy i ten expbot by działał co podali wyżej ? Bo mam jakiegos expbota który jest z mh od Kamera i mnie cały czas wyrzuca z serwera.

Opublikowano

Antix, mam pytanie , mam problem zrobilem sobie tego Multihacka na pandorze i gdy stawiam bota to mnie wylogowuję dało by to jakoś ogarnąć?

Opublikowano

Antix, mam pytanie , mam problem zrobilem sobie tego Multihacka na pandorze i gdy stawiam bota to mnie wylogowuję dało by to jakoś ogarnąć?

 

Wylogowywuje Cie od razu czy po włączeniu którejś opcji ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...