Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Saints Row II Przyśpieszone tempo gry na windows7


KyniexPro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was. Otóż mam taki problem,że gdy wchodzę do menu to wszystko ok,ale jak już zacznę grać to gra chodzi 2x szybciej niż powinna,próbowałem zmienić zgodność i tą całą koligację procesorów,bawiłem się ustawieniami graficznymi i nadal nic,a słyszałem że to przez to,że steam instaluje tego patcha,który przyśpiesza grę. Da się to jakoś zmienić,żeby tempo gry było normalne?.

 

Mój Komputer:

Procesor Pentium-Dual Core CPU E5700 @ 3.00GHz,3.0 GB ram, Karta Graficzna Nvidia GeForce GT 320

Opublikowano

Próbowałeś reinstall? Może wina kompa sprawdź czy wymagnia spełniasz na tej stronce

 http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx

1359062624-U334301.png

Opublikowano

Wymagania spełniam nawet na najwyższe detale,tylko że na najwyższe za słaby Proc mam bo mam 3.0GHz a wymaga 3.2Ghz.. [sprawdzałem tym linkiem]

Reinstallowałem grę i dalej to samo,więc można coś zrobić?

http://imageshack.us/f/832/zacznik.png/ -Link do Wyników,nie wiem czemu mam tam 4.5GB skoro mam 3... ale po za tym wszystko się zgadza.

Opublikowano

Tak,Z trybem zgodności także próbowałem i nie dawało żadnego skutku...

Znasz/znacie jakieś inne sposoby?

 

Doszedł następny problem:Program przestał działać...

Jak próbuje wczytać grę to wywala do Windowsa i pisze program przestał działać,wcześniej gra działała normalnie,ale miałem ją bez płyty i próbowałem grę na mp odpalić,ale to chyba nie przez to raczej,ale nie wiem czemu to się dzieje...

Opublikowano

Ja tam nie wiem ale ten SR2 to właśnie taki jest

 

biegasz prędkością samochodu, sterujesz samochodem jak byś był w formule 1

dalailama986.png

 

 

7987.gif

9209.jpg7650.gif

7490.pngsabaton_userbar_01.png8983.jpg

Opublikowano

hmm no niestety i żałuję tego zakupu,ale cóż czasu nie cofniesz... 20zł poszło na bagno,nawet zbyt długo nie pograłem w niego bo się pojawił następny kłopot z tym wywalaniem do Windowsa,ehh. Nawet na tym przyśpieszonym tempie nie pogram ;/.Cóż może zna ktoś jeszcze jakiś sposób,którego ja jeszcze nie próbowałem?. Szukałem dość dużo na google zanim założyłem ten temat,ale nic z google nie pomogło,więc może wy znacie jakieś inne sposoby?

Wszystkim z góry dzięki za pomoc,bo chcę żeby to 20zł jednak całkiem nie poszło na bagno... Chociaż żeby gra działała i się dało grać.

Opublikowano

Hmm zadzwoń do producenta, no chyba że ten "problem" jest właśnie taką przyspieszoną grą, ja osobiście powiem że gra mi się pod tym względem też nie podoba. A co do wczytywania nie mam pojęcia. Musiałbyś pisać/dzwonić to producenta w sprawie błędu.

Opublikowano

Wątpie że producent coś da,bo to trzeba by było dzwonić do THQ a raczej oni nie pomogą zbytnio,a niektórym działały te sposoby które mi nie działały,więc może ktoś zna jeszcze coś innego tzn inny sposób?

Opublikowano

Tak,szukałem przecież pisałem [chyba],ale żaden nie pomagał więc napisałem ten temat.Myślę,że ktoś jeszcze zna taki sposób,czego na googlach znaleźć nie mogłem,a naprawdę dużo kopałem...

Opublikowano

Windows 7 mam 64bit,czytałem że na nim są te problemy z tym tempem itp,ale niektórzy jakoś tam grali na windows 7,a czytałem że systemy 64bitowe mogą nie poradzićsobie czy coś takiego,ale chyba na to jakiś sposób jest,prawda?

Opublikowano

hmm widocznie żadne,ale trudno wolę zrezygnować z grania,20zł w błoto ale trudno,może jakimś cudem się kiedyś odpali,ale jak ktoś miał podobny problem jak ja i wie jak to rozwiązać,żeby działało niech tu napisze .

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...