Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ANKIETA]W jaką grasz grę + Podaj tytuł gry w jaką grasz.


PaTrOL_

W jakie grasz gry?  

99 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jakie grasz gry?

    • Bijatyki
      13
    • First-person perspective
      18
    • First-person shooter
      48
    • Third-person perspective
      15
    • MMOG i MMORPG
      51
    • Gry wy?cigowe
      15
    • Komputerowa gra fabularna
      13
    • RPG
      37
    • Gry symulacyjne
      14
    • Gry sportowe
      20
    • Gry strategiczne
      27
    • Logiczne
      7
    • Platformowa
      12
    • Party
      5
    • Edukacyjne
      5
    • Muzyczne
      3
    • Erotyczne...
      11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ankieta + tytuł mówi za mnie ;p

 

PS.jeżeli nie wymieniłem jakiejś kategorii gier, to napisz tą kategorię + tytuł gry :)

 

 

@EDIT

 

poprawiono ankiete wielokrotnego wyboru...

 

 

@EDIT 2

 

dodałem kategorię gry ...(+18)

//nieregulaminowa sygnatura

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Waham się pomiędzy MMORPG/RPG/FPS i RTS, bo od czasu do czasu lubię pograć we wszystkie z nich ;) Najczęściej WoW, CS, z RPG'ów Skyrim i legendarny Medieval

I hope life teach you good... I hope...

Opublikowano

Kieruję się w stronę MMORPG/RPG oraz FPS.

Pogram sobie np. w Silkroada, WoW'a, czasem metina, następnie pogram w Cs'a, BF3 itd. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

MMORPG

-Metin2

-Lineage

-LoL

-Minecraft

 

 

Bijatyki

-Tekken 5

-DBZ (większość części)

-Naruto (większość części)

 

Sportowe

-FIFA11/12

 

Akcja/Strzelanki

-Uncharted (wszyskie 3 części)

-Assassin

-Prince of Persia (Seria)

-Gta 4

 

I to chyba na tyle by było :D

NIE MA

Opublikowano

Ja gram w gry FPS Nie dodałeś do listy więc nic nie zaznaczam :P

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Ja gram we wszystko co mi się spodoba chociaż u mnie królują RPG i FPS'y. Ale w strategiczną też sobie czasem zagram.

1325709277-U24240.png

Sygna i avatar by *ZiomQ*

Opublikowano

A na chuj ci to kurwa wiedzieć ? Kolejny pojebany temat do wbijania pierdolonych postów ?

 

i poleci coś ciekawego na twój temat :)

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Teraz gram tylko w FPSy - Combat Arms, ale że Combat zaczął mi się nudzić, przerzuciem się na Alliance of Valiant Arms, naprawdę świetny darmowy FPS.

Opublikowano

SR2 ?

Słabo , ja to w Saints Row 3

Gram w :

Battlefield Heroes , Battlefield Play4Free , Minecraft

 

 

Pomogłem? Daj Plusa :)

Opublikowano

nie ma to jak TDU2 i GTA IV online z hackami :D

 

z hackami... gratki xD. ;pp <_<

 

hm.. jak bym miał IV i hacki by było dość fajne to może by z 2-5 hacków użył ;p o ile jest tyle hacków ;p

//nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...