Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SwordLand[Zapowiedz][Dedyk][20slotów][RPG-Surv]


Machcin9420

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

minecraftswordsv12.jpg

Typ Serwera:

Survival

+

RPG

 

informacjen.png

White List:

ON

Nie chcemy noobów.

 

 

 

Zwierzęta:

ON

Z czegoś trzeba jeść.

 

 

 

Potwory:

ON

Małe utrudnienie

:D

 

 

 

 

Nether:

ON

Blaze są potrzebne i inne na mikstury co nie ?

 

 

 

Premium:

OFF

u nas każdy może pograć

 

 

 

 

Sloty:

20

Będzie więcej

 

 

 

 

Godziny Działania:

24/7

No raczej że nie 10 min

 

teamqy.png

 

H@:

-Masterek

 

A:

-

-

 

Mod:

-

-

 

Technik:

-Machcin

 

 

pluginyi.png

 

AfkKick

AntiCreeper

AppleTree

AuthMe

AutoSave

ChestShop

CommandBook

FalseBook

IChat

IConomy

IPGet

Jobs

KiwiAdmin

LWC

MobArena

NOCheat

NoLagg

Permissions

SuperLog

Warpz0r

WeatherControl

World Edit

World Guard

 

inneb.png

Na serwerze jest pięć królestw

Sword Wood

Sword Stone

Sword Irone

Sword Gold

Sword Diamond

 

Każdy z graczy może sobie wybrać królestwo.

Królesto może odziedziczyć gracz z długim stażem i pomocną dłonią dla Adminów.

Tak jak i z pomocą dla Serwera czyli z Datkami.

Gracz który odziedziczy Królestwo Robi z nim co chce:

-Wypowiada Wojny innym królestwą

-Rozbudowuje za daną sume Monet z Minecrafta

 

Start Serwera planowany na 20 Marca 2012.r

 

Można wykupić Admina/Moda

Admin

Na 1Miesiąć

23,37PLN-SMS

10PLN-Przelwe Bankowy

 

Na2Miesiące

30,75PLNSMS

15PLN-Przelwe Bankowy

Mod

 

Na 1Miesiąć

7,38 PLNSMS

5,00 PLN-Przelew Bankowy

 

Na 2Miesiące

11,07 PLN -SMS

8,00 PLN -Przelew Bankowy

 

Potrzebujemy 2 Adminów i 2 Modówo o Admina/Moda pisać na gg:9601277

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...