Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FB/Survival] S1-MineMania [24/7] [Dedyk]


SpixXxel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MineMania

 

Przed grą na serwerze:

:mellow:

o.O-.-

 

Po wejściu:

:O :huh: ^_^ ;) :D xD <3

 

07363743761994194110.gif

 

 

Dawno, dawno temu...

..powstał serwer który miał łączyć graczy...

..nazwano go MineMania...

..dlaczego "-Mania" ?..

..dla tego że jego gracze nie mogli już bez niego żyć...

..z czasem powstawały nowe serwery..

..ale ten został...

 

Po wielu przeszkodach w stworzeniu serwera, i małej przerwie,

jesteśmy z wami ponownie!

 

 

Informacje:

Typ: FB/Survival

Moby: Włączone

Zwierzęta: Włączone

PvP: Włączone

Premium: Niewymagane

Nether: Włączony

The End/Ender: Włączony

Whitelist: Wyłączona

NPC: Włączone

 

IP: s1.minemania.pl

TeamSpeak3 IP: minemania.pl

Why is so serious ?

:D

- Dobra maszyna

 

- Poważna administracja

 

- Brak długich przerw technicznych

 

- Serwery dla każdego, nie tylko graczy minecraft ;p

 

- Możliwość kupna własnego serwera

 

- Brak lagów

 

 

Jest wiele zalet...

..sprawdź sam ^_^

Opublikowano

Double:

http://www.mpcforum.pl/topic/531104-frakcjegildie-rpg-minemania-247-dedyk/

 

Cls.

Jeszcze taka uwaga: Jak Twój serwer/serwery dzieli się na różne typy to napisz 2 opisy w jednej prezentacji.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...