Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Jakie LC jest najlepsze wg Was?


aryanel123

Jakie LC jest najlepsze wg Was.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie LC najlepsze jest wg Ciebie?

    • Last Chaos USA
    • Last Chaos GER
      0
    • Last Chaos PL
    • Prywatne serwery

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie! ;) Jako,iż jest to mój pierwszy post na tym forum,i będę pisać je tylko w dziale Last Chaos,chciałbym przeprowadzić ankietę jakie LC jest najlepsze wg Was.Będą podzielone na kategorie tzn.

 

* Last Chaos USA

 

*Last Chaos GER

 

*Last Chaos PL

 

*Prywatne serwery

 

Kategorie,prywatne serwery zrobiłem w takim dziale,ponieważ jest ich tak dużo że wypisywanie ich po kolei było by męczące.

 

 

A więc wybierając,jakie LC według Ciebie jest najlepsze napisz dlaczego.Można tu maksymalnie dać jednego posta!

 

No więc ja zaczne!

 

Wg.Mnie najlepsze Last Chaos jest PL,ponieważ :

 

 

* Jest po Polsku ^^

 

* Gra na nim dużo doświadczonych ludzi,którzy zawsze Ci pomogą.

 

*Jak dodają nowe patche z nowościami,można na forum łatwo odnaleść co dodali i co patch zawierał.

 

Jak coś wymyśle jeszcze to dopisze ;)

Opublikowano

Wg mnie Last Chaos USA ponieważ :

 

-Najlepszy rynek

 

-Najszybciej wprowadzane są nowości

 

-Ogromna ilość doświadczonych Polaków

 

-Jak nie Polacy to i ludzie z innych krajów udzielą Ci pomocy

 

-Niedzielny Quiz

 

-Bardzo tanie itemy

 

-Na start pbi + pssp + roli ochronne

 

-Wiele sub server'ów

 

-Co chwila double event

 

-Łatwy dostęp do broni +18

 

-I wiele innych, ale nie mam siły, by wypisywać tego. :D

Zapraszam i polecam ~Aliszja Secret


faaaaajpg_enprqxn.jpg

Opublikowano

Ja gram głównie na prywatnych serwerach i ciężko powiedzieć tak ogólnikowo. Jedne są naprawdę dobre - ogarnięty Team, zadbany serwer i plusem jest to, że łatwo wbić lvl i można pobawić się postaciami. Ale wiadomo, że taki priv nigdy nie dorówna w żaden sposób serwerowi globalnemu, więc tego nie da się wpakować do jednego worka moim zdaniem. : )

 

Jeżeli chodzi o LC PL, USA czy GER to zdecydowanie USA. Powody wymieniła Nauczycielka. : )

Opublikowano

pirvy i PL

 

PRIVY:

-mało ludzi (zależy gdzie)

 

-częste eventy

 

-łatwość w expie i farmie

 

-dropy

 

PL:

- nie ma to jak noob wystawiający niebka/k.księżyc coś podobnego w cenie do 1kk

Opublikowano

@up nie ma to jak człowiek wykorzystujący czyjąś niewiedzę...

 

Ja w ankiecie wybrałem Last Chaos PL. Dlaczego?

Mam z niego najwięcej miłych doświadczeń. Należałem do Witchersów i muszę stwierdzić, że lepszej gildii nie ma. Zawsze na TS można było się pośmiać, pogadać. Wiele ludzi pomagało innym.

I oczywiście Last Chaos PL ruleZ :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...