Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RoyaleBox[Dedyk][1.0][100Slot][8GB Ram][No-WL][FB][Unikatowe pluginy!]


Yavia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do modów mpc:

Prosze o niezamykanie tematu, jest to nowy server tylko poprostu z tym samym ip bo tak uzgodnilem z hostem.

[server]: IP: 87.98.236.54

logowew.png

[server]: Ohh! Witaj, czekalem na ciebie!

[server]: Jesli chcesz moge cie oprowadzic.

[server]: Pewnie zapytasz, jakie macie parametry?

[server]: Otóż popatrz nizej \/

 

 

Oferuje wam 100 slotów, moge zwiekszyc jesli zabraknie

:)

Maszyna ma 8gb ram wiec obejdzie sie bez lagów!

Dzialki sa darmowe.

Nie musisz miec tez Premium zeby grac.

Wchodzisz bez white-listy.

Server jest 1.0, lepiej poczekac na 1.1 bez bugów prawda?

 

[Gracz]: Hmm... Ładnie to wyglada, a jakie macie pluginy?

[server]: Nie jest ich dużo jeśli zechcesz to wgram takie które ci odpowiadają.

 

pluginss.png

 

[Gracz]: Cos mało macie budowli...

[server]: W takim razie coś zbuduj! To gracze tworzą mape :)

[Gracz]: Nie mam surowców wiec nie moge!

[server]: Jeżli jest to duży projekt to poproś admina o creative, możliwe ze sie zgodzi.

[server]: Możesz tez nazbierać wlasnoręcznie lub dolączyć do pracy i kupić cos w sklepie.

[Gracz]: Okej! W takim razie wiem jak zacząć, jakie jest ip?

[server]: IP: 87.98.236.54

Wejdz juz teraz!

Opublikowano

Polecam serwer, najlepszy na jakim grałem. Administracja jest w porządku i ogarnięta. Miła atmosfera i fajnie się gra. Zapraszam

Opublikowano

Super serwer. Admini pomagają i dobrze dobrane pluginy.

"I ty zostań Jezusem w swoim domu, zamieniaj wino w mocz"

Opublikowano

Zapraszam ;)

gw2c.png

http://www.mpcforum.pl/topic/705615-guilds-wars-oficialna-reklamadedyk-248non-premium80-slotownewprofessionalwl-off0-lwc0-cuboid0-dzialekfactionszapraszam/

Zapraszam na serwer !

Opublikowano

Serwer na nową wersję

http://www.mpcforum.pl/topic/534998-igravity-powraca-11nowl100slotdedykno-premium/

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...