Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ 1.1] Nirvana Servers [DEDYK] [FB + RP] [NO-WL] [Ogarnięta Administracja]


lordomus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

generate_logo.png?name=NirvanaServers%20

Typ: Fb+RP

Adres IP: s2.owncraft.pl:25064

Status: status.png?ip=s2.owncraft.pl&port=25064

informacje.png

Sloty: 30

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

 

team.png

HeadAdmin : SzyDerCa7

HeadAdmin : Antokz

HeadAdmin : Sn1Per

Admin : Shadow

 

pluginy.png

LWC

FalseBook

WorldGuard

WorldEdit

iConomy

i wiele wiele innych

 

inne.png

Reaktywacja serwera Nirvana. Był nowy nabór więc mamy tylko ogarniętą administrację . Rekrutacja narazie off. Na serwerze panuje miła atmosfera. Pierwsza działka jest za free za każdą następną trzeba zapłacić. Pieniądze sprawdzamy pod komendą /money . Na spawnie są teleporty do kopalni, lasu, piaskownicy, AdminWorldu oraz miasta. Istnieje ranga VIP dająca dodatkowe przywileje aby ją nabyć należy napisać do SzyDerCy7.

Można dostac rangę "budowniczy" która umożliwia korzystanie z Creative. Wiecej info na serwerze.

Kocham mpcforum.pl!!!

WARNING / AHTUNG / UWAGA
Socket is now currently unavaible
to enable it please restart your internet connection
OR .....
Daj plusika albo kup piwo 

Opublikowano

Czy jest sklep z materialami za free? albo ze takie cos ze materialy i one za free bo znalem taki serv i czy jest taka możliwość zrobienia takiego czegos


 

Pomóż biednym psom i kotom wejdż na www.pmiska.pl

Opublikowano

Nie materiały nie są za free ale jak się uśmiechniesz do administracji to może coś dostaniesz ;)

Kocham mpcforum.pl!!!

WARNING / AHTUNG / UWAGA
Socket is now currently unavaible
to enable it please restart your internet connection
OR .....
Daj plusika albo kup piwo 

Opublikowano

GoRecord byłem przy tym. Ty spamowałeś na czacie po kilkadziesiąt razy . My mamy wielu graczy do obsłużenia a niestety kadra modów do wymiany . Już nad tym pracujemy obiecujemy ( cały AdminTeam), że najpóźniej do wtorku cała sytuacja się uspokuje.

Kocham mpcforum.pl!!!

WARNING / AHTUNG / UWAGA
Socket is now currently unavaible
to enable it please restart your internet connection
OR .....
Daj plusika albo kup piwo 

Opublikowano

Żal mi ich pisze [Ogranięta administracja] jest tak ograrnięta że prosiłem o darmową działkę chyba 30 min i huj adm ma to w dupie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

fajna administracja kiedys grałem...POWRACAM

serw fajny wszystko OK

 

Czy za budowniczego lub ViP'a sie płaci?

bo jak sie placi to niee :P

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...