Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Call of Duty 9/Iron Wolf/Black Ops 2 or some other sh*t


kubikolos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kupiłem (01.15.2012) magazyn CD Action i w nim bylo napisane że za nowe Call of Duty będzie odpowiedzialne Treyarch natomiast pomóć ma Sledge Hammer Games twórcy Call Of Duty Modern Warfare 3.

 

http://forum.pclab.pl/topic/742419-Nowy-Call-of-Duty-9-Iron-Wolf/

 

Treyarch juz gra w Call of Duty 9: Iron Wolf:

http://www.modernwar.pl/treyarch-juz-gra-w-call-of-duty-9-iron-wolf.html

 

Treyarch pracuje nad Call of Duty 9:

http://www.modernwar.pl/treyarch-pracuje-nad-call-of-duty-9.html

 

Będzie Call of Duty 9 ?:

http://www.fkcod.pl/aktualnosci/bedzie-call-of-duty-9/

 

Treyarch Jobs:

http://treyarch.com/jobs

31270.png



KOCHAM LINKIN PARK !!!!

Opublikowano

@Up No przecież ja mam na myśli Black Ops 2 ale to przecież twórcy zadecydują co będzie :D Tak samo jak pierwowzorem Black ops miał być First Strike jak to DLC :D

31270.png



KOCHAM LINKIN PARK !!!!

Opublikowano

@Up Masz dowód Nie to żebym negował twoją wypowiedź. Jako autor tematu chodzi mi po głowie to że te nazwy mogą być prawdopodobnymi nazwami nowego Cod'a :D

31270.png



KOCHAM LINKIN PARK !!!!

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Widziałem na jakimś forum już opakowanie IW może zaraz znajdę ;)

 

PS Czekam niecierpliwie :D :D myślę, że fajnie jakoś to zrobią.

Do wszystkich memberów forum patrzących tylko na ilość postów, nie liczy się ich ilość, a sens, przesłanie i treść.

 

Nakurw lajka jak możesz ;3

 

........./¯¯/).................(\¯¯\...........

........./¯.//...................\\.¯\..........

......../..//.........F*ck......\\..\.........

../´¯`/' /´`\..AkiMbO../´`\ '\`´¯\...

./ '/ / / /¨/¯\.............../¯\¨\ \ \ \' \..

( '( ´ ´ ¯\/'' )..............( ''/\¯ ` ` )' ).

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Na pewno będzię to Black Ops 2, gdyby było inaczej, nie robili by pre orderów

 

A oto odpowiedź od Muve.pl w sprawie pre orderów BO 2 na ich stronie:

 

 

Witam,

 

Są informacje, które sugerują nam, że ta edycja zostanie wydana. Więcej powiedzieć niestety nie możemy,.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

 

Opublikowano

MW3 raczej zakończył serię, teraz black ops. A potem może będzie ten iron wolf. Najprawdopodobniej beta bd dostępna dla userów black ops.

 

 

hqdefault.jpg?feature=og

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Może wreszcie coś lepszego. Na Black Ops 2 się nie napalam bo 1 była według mnie słaba.

であるSpidoo

Opublikowano

Jak dla mnie to będzie lepsze bo 1 , tylko za większe pieniądze , i z większą ilością dlc , i pewnie nacisk na cod ELITE będzie gigantyczny.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przecież wiadomo już od premiery MW3, że pracują nad kolejną odsłoną Black Opsa. Bardzo czekam na premierę, bo dla mnie CoD jest najlepszą strzelanką na świecie, zaraz po Counterze.

PS. Fajnie by było, gdyby w nowej wersji było jakieś zombie czy coś. =]

Opublikowano

Jeżeli Black Ops 2 to Treyarch a jeżeli zaś Treyarch to Zombie :) Ma być jakaś kampania Zombie i podobno Zombie Coop.A ta kampania ma polegać na przechodzeniu misji z kolegami coś jak Left 4 Dead 2/L4D.Modern Warfare 2 i Black Ops sa najlepszymi częściami Cod'a wogóle ever.

31270.png



KOCHAM LINKIN PARK !!!!

Opublikowano

Nie wyjdzie żadne Iron Wolf.

 

Firma albo raczej koledzy którzy założyli stronę i podszywają się pod Firmy

 

Będzie Black ops 2 {BO2} i tyle!!!

________________________________________________________________________________

 

FaZe Temperrr

 

________________________________________________________________________________

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...