Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Tani serwer na MineMania.pl - SMS lub Przelew


SpixXxel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale reklama D: .... jeszce tylko brakuje tutów jak na allegro kupywac gift code xD OMG....

Jak dla mnie nie przydatne wgle ale dam ci plusa bo ludzie nagradzac ludzi byle czym

31588_504168146284703_1440492924_n.jpg
Opublikowano

nie ma tam żadnych portfeli? że jak wyśle za 30zł tego sms-a to potem sie okaże że będę musiał dopłacić jeszcze 40-50zł ?

No i jak taki serwer działa sprawdzałeś go? jak się sprawuje?

 

Ok doczytałem się ze portfel jest ;x

Opublikowano

nie ma tam żadnych portfeli? że jak wyśle za 30zł tego sms-a to potem sie okaże że będę musiał dopłacić jeszcze 40-50zł ?

No i jak taki serwer działa sprawdzałeś go? jak się sprawuje?

 

Ok doczytałem się ze portfel jest ;x

 

Tak, serwery tam działają.

Sam nawet taki mam, nie ma żadnych ukrytych cen.

Opublikowano

Ja tam wysłałem SMS`a nawet 2 i ani jeden mi nie zasilił, jest napisane

Stan Twojego portfela

0.00 zł

a w historii jest coś takiego:

V3oDR.png

spam.gif_thumb.jpg

Opublikowano

Pycho , brawo wyboru , nie kupuje sie tutaj bez opini . Pozatym w moim spisie masz inne hosttingi . Straciles tyle kasy . To sa oszusty bo znam ich . Zaraz odpisze jakas glupia odpowieedz .

sygnatura niezgodna z regulaminem

lokalnym działu Minecraft - Publikacje Serwerów pkt. 8

Opublikowano

Ja tam wysłałem SMS`a nawet 2 i ani jeden mi nie zasilił, jest napisane

Stan Twojego portfela

0.00 zł

a w historii jest coś takiego:

V3oDR.png

 

"Status płatności: brak statusu" - równie dobrze mogłeś zacząć doładowanie a nie wykonać dalszych kroków, jeśli coś dalej ci nie działa napisz do supportu.

 

PS. Kevcio idź na to swoje piep*** theminecraft i ogarnij...

Myślisz że chcielibyśmy zarobić kilka groszy pod groźbą więzienia? .... lol

Opublikowano

Więc ban + delete wątku? : >

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...