Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moj Sposob Na Zarabianie Yang w Metin2 PL :)


michalelewrz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wiec moj sposob polega na tym.

 

Na 25 lvl jest misja u starszej pani, nazywa sie zemsta handlarza pierscionkow, trzeba zabic 30 Jin-Hee i dostajemy pierscionek zareczynowy.

Pierscionki Zareczynowe na S2 chodza po 150-200kk. Metoda jest prosta. Robimy postac, dobijamy 25lv, robimy misje, dostajemy pierscionek, i zaczynamy od nowa, robimy nowa postac itp... Jak mamy juz tak z 5 pierscionkow, wystawiamy je za np 170kk 1 sztuka.

Kiedy wszystkie juz zejda mamy okolo 850kk i stac nas na dosc dobre eq, ale to byl tylko moj przyklad, wy mozecie sobie zrobic nawet 20 pierscionkow ! A jesli chodzi o predkosc sprzedawania to mi schodza po 1szt w 10min+ ale jak wystawicie wszystkie na caly dzien to napewno wam zejda :) Mam nadzieje ze sie moj sposob podoba i prosze o + itp :)

 

PS- Sory za brak u z kreska itp, pisze na angielskiej klawiaturce xD.

Opublikowano

Wiesz , Jak dla mnie to troche słaby sposób, bo komu chce sie bić np. pięć postaci 25lvl.

Poza tym Tych Jin-Hee Jest Strasznie mało Bo sam robiłem Tą misję.

Jeśli Ci Pomogłem Zakładając Ten Temat Lub Pisząc Post Daj Lubię to

 

 

ziemiat.jpg

 

A co tam... Raz się żyje !!!!!

 

 

sportbungeejumpjumping.jpg

Opublikowano

Do zaliczenia misji trzeba zabijac Jin-Hee anie bezduszne, ta misje robie w okolo godzine, a wystarczy wpisac w google obrazy polozenie Jin-hee i wyskczy wam gdzie sie znajduje.

Opublikowano

mylisz bezdusznych jin hee z jin hee takich prawie nie ma

 

 

Zabawany jestes sam kieys ich zabijalem, wiec jak ich moze nie byc ?

 

@up

 

To nie ten dzial !!!!!!

http://www.mpcforum.pl/forum/353-tutoriale/

Opublikowano

Sposób fajny, dałem lajka :P Można skombinować sobie exp bota i wbicie 25lv nie będzie takim problemem.

kuzyk2.png
Opublikowano

Można po drodze zrobić misję na srebrną bransoletę i dobić 30lvl do rybaka/tomboli..

Opublikowano

Sposób może i dobry ale mi osobiście nie chciało by się wbijać 25 lvl'a ;d Bekflip, tombole będą czynne znowu od 17 stycznia do 30 stycznia.

1325860960-U24240.png

Opublikowano

Marny sposób, to szukanie JinHee jest naprawdę wkurzające, szczególnie jak ktoś oprócz Ciebie wpadnie na to samo.

Już lepiej zrobić 15 lv mentala i iść do Imha.

Ten rap to inny wymiar, z kosmosu biorę każdy panczlajn,
Ciebie podobno nic nie zatrzyma? #Grawitacja
Naginam prawa, rządzę fizyką, istny Newton w wersach,
bo zostawiam Cię na glebie suko.. w cząsteczkach.

Opublikowano

1 to wbić lvl a 2 to ciągłe relogi nie opłaca się chyba że na start jakąś kase aby zdobyć to tak ale na dłuższą mete to nie.

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...